Головна » Культура » Ярмольник і Фоменко в Латвії заявили, що росіяни "вульгарні і дикі люди"

Ярмольник і Фоменко в Латвії заявили, що росіяни "вульгарні і дикі люди"

09.12.2016 в 08:55 переглядів: 996 коментарів: 0 Культура
Ярмольник і Фоменко в Латвії заявили, що росіяни "вульгарні і дикі люди". Шоумени на латиській радіостанції розповіли слухачам про дикості і невігластво населення Росії.

Російські шоумени Леонід Ярмольник і Микола Фоменко на передачу латиської "Радіо Балтком" розповіли про міщанство співвітчизників. Герої програми розповіли, що в Росії є цензура, а також те, що росіяни просто не вміють себе вести.

"Дуже важко росіянам, на них за останні десять років обрушилася цивілізація світова. Він може машину купити, він може поїхати за кордон. Ці машини, електроніка, нові телевізори - цього ж ніколи не було у нього, він нічого про це не знає. Він потихеньку божеволіє і тому біжить, підкладає свиней і невідомо що, плюється, кидається чимось - це їхня думка і розуміння. Божевільних стало більше ", - заявив Микола Фоменко.

Його думку щодо громадян РФ підтримав і Ярмольник.

"Вульгарні люди, які тягнуть ковдру на себе і будь-яким способом хочуть, щоб їх помітили. Запевняю вас, якщо питання стосуються Криму, я думаю, що 90% з них не пояснять вам по географії, де знаходиться Крим. Гарантую", - зауважив він Важливо:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL