Головна » Різні новини » Камені в нирках розчиняє лимонад

Камені в нирках розчиняє лимонад

14.04.2016 в 11:27 переглядів: 187 коментарів: 0 Різні новини
Лимонад тепер може вважатися не просто освіжаючим напоєм, він допомагає поліпшувати здоров'я: для боротьби з утворенням каменів в нирках, потрібно лише навчитися самому готувати трохи солодкого лимонаду!

Це добре, коли настає спекотна погода вона тримається довго: значить прийшов час і буде привід пити лимонад! Так вважає нове дослідження вчених зі Сполучених Штатів, які запевняють, що лимонад чудово розчиняє камені в нирках.

Нагадування: камені в нирках це жорсткі кристали, які утворюються в нирках і в цілому викликають сильний біль, коли не виходять природним шляхом. Різного розміру, ці «камені в нирках» можуть вимірюватися від декількох міліметрів до декількох сантиметрів (!) В діаметрі і в основному утворюються у чоловіків середнього віку в. Загалом, камені в нирках є наслідком кристалізації мінералів і кислот, що знаходяться у великих кількостях в сечі.

Тепер, за даними дослідників з клініки Майо (США), лимонна кислота, яка присутня у великих кількостях в лимонад (напій, зроблений на основі лимона) допомагає «зламати» кристали шляхом підвищення загальної кислотності організму. «Крім того, важливо уникнути зневоднення, а лимонад може бути частиною цієї гідратації«, кажуть вчені.

Спокуса? Для того, щоб отримати 2 літри лимонаду, які 100% потрібні для здоров'я, потрібно наполягти 2 вимитих і нарізаних лимона (екологічно чистих, переважно) в 2 л гарячої води, додати м'якоть 1 апельсина (або один апельсин відповідно до вашого смаку) і залишити маринуватися. Профільтрувати і додати 1 ст. ложку цукру і 3 ст. ложки меду. Поставити охолоджуватися на 5 годин у холодильнику. Подавати лимонад добре охолодженим, з льодом і скибочкою лимона.

Ще рецепт лимонаду
Інгредієнти для домашнього лимонаду


2 чашки свіжого лимонного соку (близько 12 лимонів)
4 склянки води
1/2 склянки цукру
кубики льоду
листя м'яти для прикраси
1 лимон, нарізати дуже тонкими скибочками для прикраси

Приготування лимонаду

Вичавити лимони і залити сік у великій глечику.
Додати воду, цукор і перемішати, поки цукор не розчиниться - солодкість налаштувати за смаком.
Покладіть в стакан гілочку м'яти, скибочка лимона і залийте лимонад кубиками льоду перед подачею
Джерело:http://neboley.com.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL