Головна » Економіка » Канадська компанія купує частку в українському агрохолдингу Астарта

Канадська компанія купує частку в українському агрохолдингу Астарта

27.08.2016 в 07:09 переглядів: 318 коментарів: 0 Економіка
Компанія Fairfax Financial Holdings набуває 9,99% акцій агрохолдингу Астарта.

Канадська компанія Fairfax Financial Holdings вирішила придбати 9,99% акцій українського агрохолдингу Астарта. Про це повідомляє прес-служба агрохолдингу з посиланням на повідомлення Варшавській фондовій біржі.

Як повідомляється на сайті біржі, два мажоритарних акціонера, компанія Albacon Ventures Limited і Aluxes Holding Limited, підписали угоду про покупку акцій з Fairfax Financial Holdings Limited.

Fairfax намір купити у Albacon 450 тис акцій і 2 047 500 акцій у компанії Aluxes. В сумі це становить 9,99% акцій компанії Астарта.

"Ми раді вітати Fairfax як значного акціонера нашої компанії і бачимо великі можливості для подальшого розвитку Астарти в такому сильному стратегічне партнерство", - зазначив гендиректор і засновник компанії Віктор Іванчик.

Закрити угоду планується до 24 лютого 2017 року, отримавши при цьому дозвіл Антимонопольного комітету України.

Агрохолдинг Астарта - вертикально-інтегрований холдинг, який з 1993 року працює в сфері цукрового і сільськогосподарського виробництва.

Основна діяльність агропромхолдингу полягає у вирощуванні буряку, зернових і олійних культур, виробництві високоякісного цукру і супутньої продукції (меляса та сухий гранульований жом), а також молока і м'яса. У холдинг входять п'ять підрозділів: ТОВ

Полтавазернопродукт, ТОВ Агрофірма ім. Довженка, ТОВ Добробут, ТОВ Хмельницьке і ТОВ Волочиськ-Агро. За даними Астарти, в першому півріччі компанія отримала до € 75 млн чистого прибутку, що в три рази перевищує показник першого півріччя 2015 року.

Раніше повідомлялося про те, що в Україні побудують завод з виробництва сухого молока.
http://finance.bigmir.net
Важлива інформація:http://lingvoportal
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL