Головна » Різні новини » Кавомати BIANCHI почали приймати безконтактні картки

Кавомати BIANCHI почали приймати безконтактні картки

23.06.2016 в 21:11 переглядів: 302 коментарів: 0 Різні новини

 

Перші кавові автомати BIANCHI, в яких можна розплатитися за каву безконтактними картками Pay Pass або за допомогою NFC-смартфонів, встановлено в Києві та Дніпропетровську.

 

Новий проект, який реалізують ПриватБанк і компанія «Перша Чарівна Скриня», дозволить оплачувати миттєво та без готівки напої в автоматах BIANCHI VENDING S.P.A., Italy.

 

«Сьогодні встановлено першу партію таких апаратів у Києві та Дніпропетровську з можливістю оплати безконтактною карткою Pay Pass, а також використовуючи технологію NFC. Найближчим часом плануємо встановити кавові апарати з можливістю оплати безконтактними картками в усіх обласних центрах України», – говорить заступник голови правління ПриватБанку Роман Негинський.

 

Як зазначають у банку, додавання функціоналу оплати безконтактною карткою дозволяє збільшити ефективність роботи вендингового обладнання на 25–30%. Найбільш ефективно такі пристрої працюють у бізнес-центрах. У середньому в одному кавоматі за допомогою безконтактних карток оплачується понад 100 порцій кави на день.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL