Головна » Освіта » Хочете заробити грошей - є безліч місць

Хочете заробити грошей - є безліч місць

04.08.2016 в 06:40 переглядів: 277 коментарів: 0 Освіта
Російський прем'єр заявив, що вчитель - це покликання, а якщо хочеться гроші заробляти - є маса прекрасних місць для заробітку.
Медведєв - вчителям: Хочете заробити грошей - є маса місць
Російські вчителі, які вважають, що мало заробляють, можуть знайти "прекрасні місця" для швидкого заробітку. Про це російський прем'єр Дмитро Медведєв заявив в ході молодіжного форуму "Територія смислів", який проходить в селі Дворики Володимирській області.

Один з учасників форуму поскаржився, що російські вчителі отримують зарплату в 10-15 тисяч рублів, а силовики -50 тисяч, хоча саме викладачі можуть викоренити причини зростання злочинності в країні. У відповідь на це Медведєв заявив: "Знаєте, мене часто про це запитують: і по вчителях, і по викладачах. Це покликання. А якщо хочеться гроші заробляти, є маса прекрасних місць, де це можна зробити швидше і краще, - той же самий бізнес. Ну ви ж не пішли в бізнес, як я розумію? Ну ось ".
 
У травні в включеному Криму прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв постав перед обуреними пенсіонерами, які вимагають індексації пенсій. У відповідь на скарги кримських пенсіонерів російський прем'єр заявив: "Грошей немає", і додав: "Ви тримайтеся тут, вам всього доброго, гарного настрою і здоров'я".


Важлива інформ:http://lingvoportal

http://news.bigmir.net

 
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL