Головна » Економіка » Хто допоможе НБУ?

Хто допоможе НБУ?

14.11.2016 в 09:30 переглядів: 386 коментарів: 0 Економіка
Як з'ясувала ЛІГА.net, допомагати у створенні програмно-технічного рішення під нову форму електронних грошей будуть приватні компанії. У їх числі компанія Attic Lab банкіра Сергія Федотова. Сергій Шацький підтвердив цю інформацію.

Федотов вирішив зайнятися технологічним бізнесом, після того як через непрозору структури власності НБУ визнав неплатоспроможним Смартбанк, де він очолював наглядову раду. На початку 2016 року його заснував Attic Lab.

Сергій Федотов відмовився коментувати деталі співпраці з НБУ за проектом Blockchain, пояснивши це підписанням договору про нерозголошення інформації. Однак не так давно він дав профільному виданню forklog інтерв'ю, в якому розповів, що буде заточувати свою Blockchain-платформу з випуску електронних грошей під державну систему Простір.

"Коли ми писали свою систему, то робили упор на таку українську платіжну систему, як Простір ... З огляду на те що я все-таки практикуючий банкір, я задумався про те, як мені легалізувати свою систему електронних грошей.

Легалізація на базі Простір - це фактично початок роботи ", - підкреслював банкір в інтерв'ю. Тому він збирається більше орієнтуватися на українські банки, які є членами платіжної системи.

Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com/
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL