Головна » Різні новини » Хто отримує найбільшу пенсію в Україні?

Хто отримує найбільшу пенсію в Україні?

03.02.2017 в 08:34 переглядів: 504 коментарів: 0 Різні новини
Розкішніше всіх на заслуженому відпочинку живуть судді - вони отримують 20 тисяч гривень. А депутатам доводиться задовольнятися сумою на 5 тисяч менше.

На даний момент в Україні не призначають пенсії вище 10,7 тисячі гривень. Однак все пенсії вище цієї суми, які були призначені до чинного обмеження, залишаються в силі. Наприклад, як розповіли в Пенсійному фонді, зараз пенсію більше 20 тисяч гривень отримують 2,2 тис. Осіб. В основному це судді у відставці. 19 тисяч пенсіонерів отримують більше 10 тисяч гривень пише Сегодня.

Ще в минулому році високі пенсії в Україні оподатковувалися, проте на даний момент ця норма скасована. У 2014-му податки потрібно було платити з пенсій понад 10 тисяч гривень, а вже в 2015-му поріг знизили до 4134 гривень (три мінімальні зарплати). Таких пенсіонерів в країні виявилося більше 416 тисяч. У Міністерстві фінансів вважають, після скасування 15% податку на високі пенсії бюджет втратив близько 800 мільйонів гривень.

Крім того, як розповідає старший науковий співробітник інституту демографії та соціальних досліджень Лідія Ткаченко, судді, який вийдуть у відставку в цьому році, обмеження "не вище 10,7 тис на пенсії" не відчують - для них Конституційний суд цю норму скасував. Вони отримують більше 20 тисяч гривень, народні депутати на пенсії - більше 15 тис.

"Людей дратує ця нерівність. Коли основна маса отримує 1500, грубо кажучи, середня пенсія у нас зараз десь 1850 гривень, а суддя отримує 21 тисячу. За що судді на пенсії в нашій бідній країні при всьому при тому ... Давайте тоді всім 21 тисячу платити.

Чомусь не виходить. Яка б не була міра відповідальності на їх роботі, вони ж уже на пенсії, вони ж уже не працюють. Уже відповідальності цієї немає - чому потрібно платити 20 тисяч? Причому Конституційний суд зняв з ним обмеження максимального розміру ", - розповідає вчений.

У пенсійній системі України є ще одна "несправедливість". Пенсіонери, які раніше вийшли на пенсію, отримують менше грошей. У 2008-му коефіцієнт стажу (показник, який враховують при розрахунку пенсій) збільшили з 1 до 1,35 - старі пенсії не перерахували, а нові стали призначати з урахуванням нового показника.

Раніше віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко Кабінет міністрів України, як і інші органи влади, не зроблять жодного кроку щодо підвищення пенсійного віку. Також він заявив, що на осучаснення пенсій українцям у 2017 році необхідні додаткові 30-40 мільярдів гривень.
Важливо:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL