Головна » Різні новини » Хто він - хороший роботодавець?

Хто він - хороший роботодавець?

19.08.2016 в 09:53 переглядів: 357 коментарів: 0 Різні новини
Вісім з десяти претендентів відзначили для себе найбільш важливі критерії при виборі роботодавця, такі як рівень заробітної плати, компенсація проїзду, робоче місце (комфортний офіс і зручне місце розташування), можливі пільги і бонуси, а також приємний клімат в колективі.

Хто він - хороший роботодавець?

Такими є результати дослідження, яке провела компанія «Бистрозайм», з метою виявити найбільш цікаві потреби і запити своїх потенційних співробітників щоб знати, що в компанії відповідає запитам, а над чим ще треба попрацювати.

Всі вибрані здобувачами в опитуванні критерії зрозумілі і зрозумілі. Проте, не варто забувати, що у кожного можуть бути свої принципові побажання і часом вони дуже незвичайні.

Ось що пише в своїй анкеті Марія Б., 35 років: «Хороший роботодавець - це компанія з відмінною репутацією, гідною офіційною заробітною платою і соцпакетом (як мінімум з медичною страховкою)».

Або Ігор К., 43 роки: «Уже багато років працюю на різні компанії і можу точно визначити, що таке хороший роботодавець. Як мінімум, важлива відповідна досвіду заробітна плата, яку вчасно виплачують. Крім іншого цікавить медична страховка і компенсація обідів. Важливо, де знаходиться офіс і чи є програми навчання і стажування. Хоча насправді, все це теж не принципово. Головне людське ставлення і те задоволення, яке отримуєш від роботи. Якщо його немає - ніяка велика зарплата не втримає мене на роботі ».

Крім внутрішніх досліджень, компанія Бистрозайм регулярно аналізує відгуки співробітників на спеціалізованих порталах і форумах, проводить внутрішні опитування і тестування для того, щоб оцінити клімат в колективі і розуміти, які потреби є найбільш актуальними серед персоналу.

На основі оцінок і відповідей HR відділ формує той образ ідеального роботодавця, до якого компанія постійно прагне. На даний момент це:

високий технологічний рівень;
комплексний і системний менеджмент;
система наставництва і дух товариства в відділеннях;
можливість крос-функціональної взаємодії;
різноманітний масштаб завдань для менеджерів середньої ланки;
можливість брати участь у впровадженні інновацій в Компанії.

Крім іншого, проводячи подібні дослідження і опитування, ми формуємо наші ключові пропозиції для майбутніх співробітників і ось що Бистрозайм пропонує сьогодні:

баланс роботи та особистого життя:
нормований графік,
можливості кар'єрного росту в майбутньому,
навчання та професійний розвиток,
програму сертифікації фахівців,
додатковий бонус - надбавку за стаж,
регулярну і стабільну заробітну плату,
можливість впливати на рівень свого доходу,
можливість отримати нові корисні професійні навички,
комфортні умови на робочому місці,
корпоративний портал для ефективних внутрішніх комунікацій.
Так що ж насправді означає «хороший роботодавець» і якими критеріями йому необхідно відповідати?

По-перше, це хороша репутація. По-друге, всі соціальні блага: офіційне оформлення, хороша і стабільна заробітна плата, навчання і адаптація, а також підтримка на всіх етапах роботи. По-третє, справедливий і чуйний керівник.
http://finance.bigmir.net
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL