Головна » Економіка » Кібератаку на Укрзалізницю замовили в Росії

Кібератаку на Укрзалізницю замовили в Росії

20.12.2016 в 15:49 переглядів: 312 коментарів: 0 Економіка
Глава Мінінфраструктури заявив, що УЗ атакували українські хакери на замовлення невстановленої особи з Санкт-Петербурга.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявляє, що Укрзалізницю атакували українські хакерські групи на замовлення "невстановленої особи з Санкт-Петербурга".

"Від достовірних джерел з правоохоронних органів, стало відомо про те, що DDOS-атака, яка була здійснена на інформаційну мережу УЗ, була здійснена хакерськими групами з України на замовлення невстановленої особи з Санкт-Петербурга, яке переписувався з ними в одному з форумів" , - повідомив Омелян у себе на сторінці в Facebook.

За його даними, атака на інформаційну систему вантажних перевезень була відволікаючим маневром, щоб вкрасти дані пасажирських перевезень.

"Аналогічним способом були здійснені недавні кібератаки на Мінфін і Держказначейство", - зазначив міністр. Він повідомив, що Нацполіція вже отримала доступ до серверів УЗ, спроби зловмисників заблоковані. Нагадаємо, у четвер, 15 грудня, глава УЗ Войцех Балчун заявив, що інформаційна система компанії піддалася кібератаці.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL