Головна » Зв'язок » Київстар дослідив популярність Одещини серед туристів

Київстар дослідив популярність Одещини серед туристів

05.10.2016 в 21:04 переглядів: 383 коментарів: 0 Зв'язок

Департамент «Агентство з питань інвестицій та розвитку» Одеської обласної державної адміністрації та національний телеком-оператор Київстар продовжують спільний проект моніторингу статистичних даних, що дозволяє виявляти важливу для розвитку регіону інформацію. Зокрема, за допомогою цього моніторингу можна визначити кількість внутрішніх та іноземних туристів, які приїжджають до Одещини, високий сезон для цієї категорії відвідувачів, а також регіони України та іноземні країни, з яких прибувають туристи.

Так, у період від початку січня до кінця серпня 2016 року в мережі Київстар в Одеській області було зареєстровано понад 2,2 млн абонентів із 23 областей України та понад 0,5 млн абонентів закордонних мереж зі 114 країн світу.

Якщо подивитися на рейтинг областей України, з яких приїздить найбільша кількість туристів, то на першому місці знаходиться Київська область, з якої за 8 місяців нинішнього року прибуло близько 26% туристів. Далі йдуть Миколаївська (12,7%), Вінницька (11,41%), Дніпропетровська (5,77%) і Львівська (5,11%) області. А рейтинг ТОП-5 країн, які забезпечують найбільший потік іноземних туристів, виглядає наступним чином: РФ (19,6%), Молдова (10,77%), Білорусь (2,4%), Ізраїль (1,66%) і Німеччина (1,53%).

Щодо сезонності, то найбільше туристів зазвичай приїжджає до Одеської області у серпні – в цьому місяці було зафіксовано понад 600 тис. українських (окрім мешканців Одещини) та понад 110 тис. іноземних абонентів. Найменш привабливим для туристів став січень. У цьому місяці було зафіксовано лише близько 100 тис. українських і 40 тис. іноземних абонентів.

«Це прогрес у туристичній індустрії. Завдяки Київстар вперше за всю історію України був проведений максимально точний підрахунок туристів в окремо взятому регіоні. Отримані результати ґрунтуються не на суб'єктивних оцінках, а виключно на технічному аналізі, який відрізняється неупередженістю, а значить – більшою достовірністю. Ну, і треба зазначити головне – виявлені 2,7 млн туристів лише від одного оператора мобільного зв'язку дозволяють говорити, що наша область продовжує бити туристичні рекорди», – говорить Роман Козловський, завідувач сектору інвестицій у туризм Департаменту «Агентство з питань інвестицій та розвитку» Одеської облдержадміністрації.

«Завдяки Київстар і використанню сучасних мобільних технологій для збору, обробки й аналізу даних розвиток курортно-рекреаційного господарства і туризму в Одеському регіоні стає все більш прогресивним з точки зору точного планування та розподілу ресурсу. Це хороша демонстрація партнерства бізнесу з державними структурами. Ми активно співпрацюємо з обласною державною адміністрацією та будемо надалі розвиватися в цьому напрямку. У нас працюють найкращі фахівці, які розробляють можливі варіанти використання Big Data, що зараз є досить успішним трендом за кордоном», – говорить Володимир Остащук, директор департаменту по роботі з державними підприємствами Київстар.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL