Головна » Економіка » Київстар нагородив випускників Малої академії наук Львівщини

Київстар нагородив випускників Малої академії наук Львівщини

02.06.2016 в 21:10 переглядів: 294 коментарів: 0 Економіка

У Львові відбулася Урочиста Академія з нагоди закінчення навчального року у Львівській обласній Малій академії наук. Національний телеком-оператор Київстар нагородив найактивніших випускників цінними подарунками.

Цього року 50 учнів Львівської області стали випускниками Малої академії наук. Саме ці учні були активними протягом свого навчання в МАН та здобули неодноразові перемоги в інтелектуальних конкурсах різних рівнів. Учні секції Малої академії наук постійно перемагають на Всеукраїнських конкурсах-захистах науково-дослідних робіт (31 переможець цього року). Щорічно вихованці МАН є стипендіатами Президента України, представляють нашу країну на міжнародних науково-технічних конкурсах, міжнародному форумі науки та інженерії тощо.

«Мала академія наук – це не тільки навчання, це перший крок у велику науку. Саме тут учні можуть познайомитися з людьми, які творять науку, які в ній досягають вершин, які підносять українців у світі. Приємно, що є такі компанії, як «Київстар», що підтримують талановиту молодь і допомагають їй розвиватися в науковому напрямку», – зазначає Іванна Бородчук, директор Львівської обласної Малої академії наук.

Київстар уже не перший рік підтримує талановиту молодь. У 2015 році компанія ініціювала соціально-освітню програму «Make Your Mark» («Зроби свій внесок»), метою якої є підтримка талановитої молоді, яка демонструє успіхи в точних науках. В Малій академії наук навчаються ті, хто прагне чогось більшого, ніж просто навчання в звичайній школі. Саме тому Київстар підтримує учнів і випускників Львівської обласної МАН.

«Ми бачимо позитивні результати від тісної співпраці навчальних закладів та бізнесу. Адже викладачі допомагають учням та студентам у науковому напрямку, підтримують у розвитку наукових амбіцій, а Київстар допомагає ці амбіції втілити в життя в різноманітних проектах. Ми керуємося принципом, що найцінніша інвестиція – інвестиція в освіту, адже це інтелектуальне майбутнє нашої країни», – розповідає Ірина Пацевко, менеджер по зв’язках з громадськістю Київстар.

Тож сподіваємося, що завдяки зусиллям видатних науковців та їхньої майбутньої зміни – учнів і випускників Львівської обласної Малої академії наук – ситуація в українській науці змінюватиметься на краще. Тим паче, що за більш ніж 30 років діяльності Львівської обласної Малої академії наук понад 350 колишніх МАНівців захистили дисертації та стали кваліфікованими спеціалістами в різних галузях.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL