Головна » Зв'язок » Київстар оновлює послуги роумінгу для корпоративних клієнтів

Київстар оновлює послуги роумінгу для корпоративних клієнтів

01.05.2016 в 19:55 переглядів: 315 коментарів: 0 Зв'язок

Лідер телекомунікаційного ринку – Київстар – надає оновлені послуги роумінгу для В2В-клієнтів: більше країн і дата-трафіку за старими тарифами.

У «Вільному Роумінгу для Бізнесу» національний телеком-оператор покращив умови користування послугою за кордоном. Для корпоративних клієнтів, які працюють з Азією, Київстар вп’ятеро збільшив обсяг даних, залишивши колишній тариф – 60 грн. Це стосується усіх 37 країн, що входять до другої зони. Раніше перелік держав у цій тарифній зоні був меншим, наразі до нього додалися: Гонконг, Філіппіни, Південна Корея, Іран, Саудівська Аравія, Ірак, Люксембург, Ісландія.

«Ми бачимо, що наші корпоративні клієнти здійснюють все більше дзвінків у Азії, тому розширили перелік країн, де пропонуємо вигідні умови», – пояснює Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар.

У грудні минулого року компанія оновила умови роумінгу в Європі, зробивши послуги дешевшими. Тепер загальна кількість країн, де діють особливі умови від лідера телеком-ринку – 67. Це найбільша пропозиція на українському ринку. Більш того, бізнес-клієнти платять лише за те, що використовують – тарифікація пакетів SMS, інтернет-трафіку і телефонних розмов здійснюватиметься лише після відправлення повідомлення, дзвінка або виходу до мережі.

«Такі пропозиції допомагають клієнтам контролювати свої витрати і обирати оптимальний спосіб комунікації, отримуючи від Київстар більше інноваційних послуг», – говорить Євген Кражан.

Нагадаємо, нещодавно національний телеком-оператор представив нові тарифи для корпоративних клієнтів. У лінійці з’явилися сім тарифних планів. Чотири для співробітників – від 3G Бізнес 60 до 3G Бізнес 300 і три для керівників – 3G Business VIP, 3G Business VIP Еxtra, 3G Business VIP Рremium. В останні також включені безкоштовні пакети трафіку в роумінгу – 100, 200 і 500 Мб.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL