Головна » Різні новини » Київстар отримав статус Microsoft Cloud Solution Provider

Київстар отримав статус Microsoft Cloud Solution Provider

25.04.2016 в 19:12 переглядів: 255 коментарів: 0 Різні новини

Завдяки програмі Microsoft Cloud Solution Provider Київстар забезпечить бізнес-клієнтів поліпшить умови для клієнтів обох компаній, надаючи можливість контрактним абонентам використовувати Office 365 на вигідних умовах.

Національний телеком-оператор Київстар отримав статус Cloud Solution Provider (CSP). Тепер бізнес-клієнти лідера телеком-ринку зможуть просто і зручно оформити підписку на Microsoft Office 365 у оператора.

«Ми надаємо комплексні рішення для наших клієнтів, керуючись за світовими трендами, коли оператори зв'язку трансформуються в операторів ІТ-послуг. Київстар робить український ринок більш прогресивним, спрощуючи клієнтам доступ до хмарних сервісів», – говорить Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку. Ідея цієї співпраці повністю відповідає цінностям Київстар як частини глобальної групи: бути простіше, інноваційніше та краще.

«Компанія Microsoft – лідер світового ринку хмарних рішень. Це стало для нас ключовим фактором для прийняття рішення про приєднання до партнерської програми», – пояснює Євген Кражан.

Програма CSP дозволяє здійснити прямі продажі хмарних рішень, пропонувати спеціальні умови та послуги, забезпечувати підтримку абонентам у використанні хмарних технологій.

«Популярний у всьому світі хмарний сервіс Office 365 стає все більш затребуваним і в Україні. Приєднуючись до програми Microsoft Cloud Solution Provider, партнер отримує можливість укріпити відносини з клієнтами, забезпечуючи своїм абонентам спеціальні умови і можливість відчути всі переваги сучасних технологій, – говорить Надія Васильєва, генеральний директор «Майкрософт Україна». – Компанії Київстар і «Майкрософт Україна» вже пов’язує ряд успішних спільних проектів, а також прагнення допомогти українцям досягати більшого».

Нагадуємо, що Київстар є партнером лабораторії інтернету речей IoT Lab – ініціативи «Майкрософт України», в рамках якої українські стартапи мають змогу безкоштовно навчатися, тестувати свої напрацювання та виводити нові продукти на український ринок.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL