Головна » Освіта » Київстар підтримав Всеукраїнський науково-практичний форум «ТАК»

Київстар підтримав Всеукраїнський науково-практичний форум «ТАК»

18.11.2015 в 22:30 переглядів: 471 коментарів: 0 Освіта

16 листопада у Красноармійську відбувся Всеукраїнський науково-практичний форум «ТАК», який було організовано Донецьким національним технічним університетом, що наразі працює на базі Красноармійського індустріального інституту. Київстар виступив партнером форуму та нагородив авторів найкращих студентських робіт.

Науково-практичний форум «ТАК» (телекомунікації, автоматика та комп’ютерно-інтегровані технології) було започатковано із метою популяризації технічної та IT-освіти в Україні, встановлення та розвитку зв’язків між ВНЗ та роботодавцями. В рамках заходу освітяни разом із представниками бізнесу працювали над визначенням пріоритетних напрямків в освітніх програмах, розробкою додаткових платформ підготовки спеціалістів під потреби конкретних компаній, механізмами взаємодії з потенційними роботодавцями тощо.

Директор з технологічної стратегії та управління якістю Київстар Василь Пантов розповів учасникам форуму про мережу та сервіси Київстар в контексті сучасних тенденцій розвитку мобільних комунікацій. HR-бізнес-партнер технічної дирекції Київстар Ксенія Кекерчені познайомила студентів із актуальними трендами на ринку праці, можливостями, які наразі відкриваються перед молодими талантами, а також надала рекомендації щодо саморозвитку та працевлаштування. «Отримуючи освіту сьогодні, замислюйтеся, на чим плануєте працювати завтра. Світ розвивається дуже динамічно і в нашому житті майже щодня з’являється щось нове. Встигайте пізнавати та вдосконалюватися, не бійтеся експериментувати зі своїми ідеями та отримувати досвід, використовуйте сучасні доробки у галузі онлайн-освіти та діджитал-практики», – зазначила Ксенія Кекерчені, HR-бізнес-партнер технічної дирекції Київстар.

В рамках форму також відбулися круглі столи за 4-ма напрямами: телекомунікації, інформаційні технології, автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, енергетика. За результатами презентацій проектів Київстар нагородив чотирьох студентів, які представили найкращі роботи.

«Я цікавлюся безконтактними платежами, їх впровадженням в Україні. Планую, звичайно, працювати за фахом, вдосконалюватися, вивчати мови, проходити курси. Можливо, візьму участь у якійсь програмі обміну. Мені дуже приємно отримати приз та визнання з боку топ-менеджерів Київстар, і було дуже цікаво з ними поспілкуватися», – поділився Святослав Якименко, переможець в номінації «Телекомунікації», третьокурсник факультету комп’ютерних інформаційних технологій, автоматики, електроніки та радіотехніки.

Київстар активно співпрацює із профільними закладами освіти. Найближчим часом заплановано провести низку воркшопів з розвитку новітніх мобільних технологій у Національному технічному університеті України «КПІ» (до речі, понад 10% співробітників Київстар є випускниками цього ВНЗ). Окрім цього компанія запрошує на стажування студентів, які демонструють найкращі результати в навчанні та планують пов’язати своє майбутнє з телекомом та діджиталом. Тож якщо ви студент 4 або 5 курсу, цінуєте інновації та прагнете отримати практичний досвід – надсилайте резюме на адресу: HR@kyivstar.net з темою листа «Стажування».

Перелік актуальних вакансій можна знайти на офіційному сайті компанії: http://www.kyivstar.ua/kr-620/about/hr/vacancies/list/.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL