Головна » Зв'язок » Київстар повідомляє про ключові проекти 2 кварталу 2016 року

Київстар повідомляє про ключові проекти 2 кварталу 2016 року

09.08.2016 в 06:58 переглядів: 564 коментарів: 0 Зв'язок

 

Найважливішими досягненнями стали: збільшення території покриття 3G; модернізація інфраструктури; впровадження інновацій.

У 2 кварталі 2016 року Київстар продовжив розвиток мережі 3G, забезпечивши доступ до нових технологій зв`язку в понад 1800 міських і сільських населених пунктах. Водночас компанія ініціювала масштабний проект з оновлення діючих 2G- й 3G-мереж для підготовки до впровадження технологій зв`язку більш високих стандартів – 4G та LTE. Сучасні інфраструктурні рішення (Single Run), які розробляє Киевстар, дозволять масштабувати мережу під різні стандарти зв`язку, а також наростити ємність мережі для якісного обслуговування зростаючого трафіку. Так, у 2 кварталі 2016 року клієнти використали 8 315 Тб трафіку, що на 69% більше, ніж за аналогічний період 2015 року. Нове обладнання уже встановлене практично на 50% радіомережі Київстар.

Національний телеком-оператор у 2 кварталі 2016 року активно впроваджував цифрові інновації в процеси обслуговування. Так, у квітні 2016 року консультації клієнтам розпочав надавати інтелектуальний віртуальний асистент «Зоряна». Віртуальний асистент відповідає на запитання клієнтів у месенджерах (Facebооk і Telegram), на сайті компанії, в соціальних мережах. За час роботи «Зоряна» проконсультувала понад 300 тисяч клієнтів. У травні 2016 року компанія оновила систему самообслуговування «Мій Київстар». Основна відмінність нової версії системи в тому, що тепер користувачі можуть управляти всіма своїми номерами в єдиному акаунті, а також безкоштовно отримувати деталізацію витрат за останні півроку, незалежно від дати реєстрації. Оновленою системою самообслуговування вже скористалися близько півмільйона клієнтів.

Клієнти Київстар високо оцінили якість обслуговування та вигідні тарифні пропозиції компанії. Про це свідчить не лише найвищий на телеком-ринку індекс NPS (лояльність до постачальника послуг), а й ріст споживання трафіку. В 2 кварталі 2016 року Київстар запропонував клієнтам революційну лінійку тарифних планів зі збільшеними обсягами хвилин, мегабайтів, безлімітним доступом до соцмереж і мессенджерів, можливостями слухати музику і дивитися відео без обмежень. Показник MoU у 2 кварталі 2016 року зріс до 559 хвилин, що на 5% вище ніж в аналогічному періоді 2015 року. Середнє споживання дата-трафіку на абонента досягло 283 Мб, що на 83% більше, ніж у 2 кварталі 2015 року.

Київстар бере активну участь у розвитку країни та суспільства. У 2 кварталі 2016 року компанія продовжувала проект Make Your Mark – освітні програми для школярів і студентів. Окрім того, Київстар ініціював проекти Big Data School (навчання українців новій професії data scientist) та ВДНГ-Tech (підтримка українських стартапів і найтехнологічніших сфер економіки).

За перше півріччя 2016 року оператор сплатив до держбюджету 1,933 млрд грн податків та зборів. Згідно рейтингу, складеному Державною фіскальною службою, Київстар входить до ТОП-20 найбільших платників податків і зберігає лідерство за обсягами платежів до бюджету серед компаній галузі зв`язку.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL