Головна » Зв'язок » Київстар розповів студентам про переваги роботи в компанії

Київстар розповів студентам про переваги роботи в компанії

05.05.2016 в 22:19 переглядів: 285 коментарів: 0 Зв'язок

Національний телеком-оператор взяв участь у ярмарку вакансій «be Ahead. Весна 2016».

Молоді спеціалісти та студенти під час проведення виставки дізналися більше про Київстар та відкриті вакансії, познайомилися із програмами діючих стажувань.

Лідер телеком-ринку шукав на ярмарку digital- і технічних спеціалістів, співробітників у відділ продажів і контакт-центр. Останній варіант – чудовий старт кар’єри не лише для студентів технічних ВНЗ, а й для тих, хто навчається в інших вищих закладах, незалежно від обраної спеціальності.

Мета Київстар – залучити молодих спеціалістів, які зможуть запропонувати нові, свіжі ідеї, а натомість отримають професійний досвід і кар’єрне зростання.

У Київстар працює близько 4 000 професіоналів по всій Україні. В компанії створена система безперервного навчання та підвищення кваліфікації, заохочення і захисту інтересів співробітників. Щороку приблизно половина з них підвищує кваліфікацію на курсах і тренінгах, організованих компанією і 40% – працюють за гнучким графіком.

«Кваліфіковані кадри – головне багатство кожної організації. Ось чому великі та успішні компанії зацікавлені в пошуку молодих перспективних спеціалістів. Це та «свіжа кров», яка дозволяє продукувати нові ідеї, опановувати нові бізнес-практики. Ярмарок вакансій – чудовий спосіб знайти молодих професіоналів, які можуть стати ключовими співробітниками компанії», – говорить Оксана Олійник, директор з персоналу та розвитку організації Київстар.

Минулого року стартувала освітня програма «Make Your Mark» («Зроби свій внесок») для допомоги талановитій молоді, що демонструє успіхи в точних науках. За підтримки Київстар уже відбулися 3 літні школи та 17 учнівських олімпіад, серед яких 5 міжнародних. У цих заходах взяли участь понад 3,5 тис. українських школярів. Наразі за підтримки Київстар триває інтенсивна підготовка до наступних міжнародних олімпіад: Європейської математичної олімпіади для дівчат 2016 року та 57-ї Міжнародної олімпіади з математики, яка відбудеться у Гонконгу в липні.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL