Головна » Освіта » Київстар відзначив найкращих студентів-радіотехніків

Київстар відзначив найкращих студентів-радіотехніків

12.04.2016 в 20:31 переглядів: 354 коментарів: 0 Освіта

 Близько півсотні студентів із 15 вищих навчальних закладів України змагалися за звання найкращих у фінальному етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з радіотехніки (ВСОРТ-2016). У рамках своєї соціально-освітньої програми «Make Your Mark» («Зроби свій внесок») національний телеком-оператор Київстар виступив генеральним партнером Олімпіади та нагородив переможців.

«Всеукраїнська студентська олімпіада з радіотехніки завжди збирає найактивніших та найталановитіших молодих фахівців цього напрямку. Саме вони в майбутньому стануть професійною елітою нового покоління радіоінженерії. І дуже приємно, що є представники великого бізнесу, такі як Київстар, які готові надихати молодь бути кращими і досягати успіху на обраному професійному шляху», – зазначив Олександр Осадчук, голова журі ВСОРТ-2016.

Майбутні інженери розв’язували теоретичні завдання із фундаментальних дисциплін та практикувалися у вмінні збирати за 100 хвилин вимірювальний прилад. Також серед учасників Олімпіади відбулося позаконкурсне творче змагання практичних розробок.

«Робо-рука, яка подає каву, переносний 3D-принтер, портативний вловлювач газів і багато іншого – усе це винаходи студентів, які брали участь у ВСОРТ-2016, і я переконаний, що ідеї, які сьогодні були представлені на Олімпіаді, найближчим часом будуть допомагати кожному з нас у побуті та повсякденному житті. Подібні змагання завжди мотивують до самовдосконалення і професійного зростання. І дуже приємно, що саме компанія «Київстар», підтримуючи освітні проекти для молоді, має відношення до цього розвитку», – розповідає Ігор Єрещенко, головний архітектор мережі Київстар.

Уже восьмий рік поспіль ВСОРТ проходить на базі Вінницького технічного університету. До речі, частина випускників цього закладу є працівниками компанії «Київстар». Цього року командну першість ВСОРТ-2016 здобули студенти Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова. А в «особистому заліку» переможцями Олімпіади стали:

І місце

Юрій Демчина, Національний університет «Львівська політехніка»

ІІ місце

Нурболат Абдирахман, Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова, та Максим Горбатенко, Вінницький національний технічний університет

ІІІ місце

Вадим Мордюк, Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова

Рамазан Оринбек, Житомирський військовий інститут ім. С. П. Корольова

Сергій Сауляк, Вінницький національний технічний університет

Усі переможці отримали коштовні призи від компанії «Київстар» із побажаннями не зупинятися на досягнутому, а далі розвиватися і показувати якнайкращі результати не тільки в Україні, але й у світовому масштабі.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL