Головна » Освіта » Київстар забезпечив зв'язок для студентів європейських технічних вишів

Київстар забезпечив зв'язок для студентів європейських технічних вишів

04.05.2016 в 21:51 переглядів: 331 коментарів: 0 Освіта

Національний телеком-оператор у рамках ініціативи Make Your Mark підтримав проведення навчальних зборів європейських технічних вишів студентської організації BEST Kyiv.

Київстар у рамках соціально-освітньої ініціативи Make Your Mark («Зроби свій внесок») підтримав навчальні збори студентів на базі НТУУ «КПІ». Вони проводяться щопівроку. Мета зборів – познайомити студентів між собою, розглянути можливості міжнародної співпраці між регіонами й обмінятися досвідом.

Оператор забезпечив зв'язком делегатів з університетів України, Румунії, Словаччини та Польщі, надавши можливість безкоштовного спілкування.

«Ми вдячні Київстар за безкоштовний якісний зв'язок і швидкий 3G-інтернет для наших студентів. Раді, що разом з вами змогли провести захід на гідному рівні. Київстар є прикладом соціально відповідальної компанії», - говорить Каріна Азарян, президент міжнародної студентської організації Board of European Students of Technology (BEST).

Організація допомагає європейським студентам технічних спеціальностей досягти кращого розуміння різних європейських культур і розвивати потенціал міжнародного співробітництва.

BEST Kyiv – локальний центр, який був заснований 2008 року на базі НТУУ «КПІ» і в даний час налічує близько 50 активних учасників.

Минулого року стартувала освітня програма «Make Your Mark» («Зроби свій внесок») для допомоги талановитій молоді, яка демонструє успіхи в точних науках. За підтримки Київстар уже відбулися 3 літні школи та 17 учнівських олімпіад, серед яких 5 міжнародних. У цих заходах взяли участь понад 3,5 тис. українських школярів. Зараз за сприяння Київстар триває інтенсивна підготовка до наступних міжнародних олімпіад: Європейської математичної олімпіади для дівчат 2016 року і 57-ї Міжнародної олімпіади з математики, яка відбудеться в Гонконгу в липні.

Також нещодавно завершився проект Big Data School – освітня програма, яка допомогла навчити талановитих програмістів і аналітиків роботі з інноваційними технологіями. Студенти Big Data School познайомилися з інструментами обробки великих баз даних і проявили свої підприємницькі таланти в роботі над реальними кейсами.

«Україна вже давно не існує ізольовано від решти світу – наші компанії і фахівці працюють на глобальному полі. Саме тому так важливо зміцнювати взаємодію з іншими країнами на різних рівнях. Київстар спрощує комунікацію зі світом, підтримуючи подібні ініціативи», – зазначає Оксана Олійник, директор з персоналу та розвитку організації Київстар.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL