Головна » Здоров`я » Кішки - дивовижні мешканці нашої планети! Цікаві факти

Кішки - дивовижні мешканці нашої планети! Цікаві факти

26.07.2016 в 07:37 переглядів: 683 коментарів: 0 Здоров`я
Кішки - відомі домашні лікарі. Як стверджують вчені, достатньо погладити улюбленця, щоб знизити артеріальний тиск, заспокоїтися. Тому в будинку, де живуть кішки, легше переносяться стреси, сім'я стає більш гармонійною і дружній.

Коли ми гладимо кішку, у нас знижується частота серцебиття і кров'яний тиск. А люди з серцево-судинними захворюваннями мають шанс прожити довше, якщо у них є кішка, на відміну від тих, хто не має ні кота, ні собаки.

4. Кішки - найкращі ліки тварини, коти, факти

5. Кішки - самі ледачі ссавці. Вони сплять 16 годин в день. Тобто близько 70% свого життя. тварини, коти, факти

6. Кішки - унікальні тварини тварини, коти, факти

Серед представників великих порід кішок найбільший - мейн-кун. Довжина тіла дорослої кота нерідко досягає 1 метр в довжину, а вага самців становить 6-9 кг. Така вага не є результатом надмірного годування, або переїдання. Тіло мейн-кунів міцне, ширококосте і мускулисте, що закінчується довгим пухнастим хвостом. Деяких людей зовнішній вигляд представників мейн-кунів призводить якщо не в жах, то крайнє здивування. Але за грізним зовнішнім виглядом ховається доброзичливий, поступливий характер. Саме за все ці якості люди полюбили мейн-кунів. Але представники цієї породи не зроблені під копірку, і, звичайно, зустрічаються коти з різним забарвленням і статурою, а іноді і з особливо видатними розмірами.

7. Довжина найбільшого кота - 1,2319 метр тварини, коти, факти

Для пізнання і вивчення світу природа нагородила кішок дуже точним і неймовірно складним інструментом - носом. Маленькі, сліпі і глухі кошенята безпомилково знаходять молочні соски мами, повністю покладаючись тільки на свій нюх. Представники сімейства котячих мають для нюху вісімдесят мільйонів нюхових клітин і відчувають навіть найслабші запахи, в той час як у людини таких клітин всього двадцять мільйонів і нюх у нього в чотирнадцять разів гірше, ніж у кішок. Поверхня носа котів унікальна, як і відбитки пальців у людини. Цікаво, що він виконує не тільки нюхові функції, це ще і термометр котячого організму. Тварина не просто так ретельно обнюхує свою їжу, воно визначає температуру їжі.

8. Ніс кішки тварини, коти, факти

Наукова назва вусів vibrissae тому їх часто в російськомовній літературі називають просто вибриссами. Вуса дійсно вібрують.

У кішки в середньому 12 рухливих вуса з кожного боку морди. В основі вусів є велика кількість нервових закінчень, тому кішка за допомогою них отримує інформацію про все, що її оточує - про предмети, про вітер, про температуру і т.д. Якщо кішці видалити вуса, вона може погано орієнтуватися в просторі, наприклад, погано полювати і взагалі відчувати себе невпевнено. Вуса допомагають котам визначити, чи пролізуть вони в отвір.

Якщо вуса у кішки спрямовані вперед - вона чимось дуже зацікавлена. Або в сутичках хоче налякати суперника. Якщо вуса дивляться назад - кішка злякана, вона уникає дотиків. Коли кішка спокійна, вуса спрямовані в сторони.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL