Головна » Економіка » Китай хоче відкрити в Україні агробірж

Китай хоче відкрити в Україні агробірж

30.11.2016 в 08:47 переглядів: 317 коментарів: 0 Економіка
Агробірж дозволить сільгоспвиробникам укладати контракти з більш вигідними цінами.

Китай зацікавлений у відкритті сільськогосподарської товарної біржі в Україні, повідомляє прес-служба Української аграрної конфедерації.

Перспективи відкриття біржі 28 листопада 2016 р обговорили президент УАК Леонід Козаченко і топ-менеджери Міжнародної товарній біржі Цзіліня (JICE).

За словами керівників JICE, ідея полягає в тому, щоб створити в Україні біржу, де продавати свою продукцію і хеджувати цінові ризики могли б не тільки великі компанії, а й середні фермери. Таким чином, сільгоспвиробники могли б укладати контракти з більш вигідними цінами.

"Пропозиція JICE цікаво, оскільки в Україні зараз мають можливість продавати свою продукцію на міжнародних біржах тільки великі компанії з обсягами виробництва понад $ 50 млн на рік. Середні ж компанії з обсягами, наприклад, в $ 1 млн на рік такої можливості не мають. Саме тому подібна товарна біржа могла б стати корисною українським фермерам ", - заявив Козаченко.

Він зазначив, що проблеми середніх компаній полягають ще й у тому, що вони не мають досвідчених фахівців для укладання ф'ючерсних контрактів на міжнародних біржах і не можуть самостійно формувати великі експортні партії.

Сторони домовилися обмінятися докладною інформацією про те, як вони бачать реалізацію подібного проекту в Україні. 
Важливо:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL