Головна » Різні новини » Китай напхав насипні острови системами ПРО

Китай напхав насипні острови системами ПРО

15.12.2016 в 08:09 переглядів: 317 коментарів: 0 Різні новини
Китай розмістив системи протиракетної і протиповітряної оборони на всіх семи зведених в Південно-Китайському морі штучних островах архіпелагу Спратлі. Про це повідомили в американському Центрі стратегічних і міжнародних досліджень (CSIS), пише агентство Reuters.

На супутникових знімках, які були розміщені на підсайті CSIS, видно гексагональних структури, що спостерігаються на інших військових об'єктах Китаю, радарні вежі, а також можливі пускові установки ПРО / ППО і зенітно-артилерійські комплекси АК-230 або АК-630.

За словами аналітиків, це свідчить про те, що "Пекін серйозно налаштований обороняти свої штучні острови в разі збройного конфлікту в Південно-Китайському морі".

Територіальні претензії на острови Спратлі пред'являють і інші країни регіону - В'єтнам, Малайзія, Філіппіни і Бруней. Восени 2015 року голова КНР Сі Цзіньпін в США заявляв, що Пекін не стане мілітаризованих архіпелагу Спратлі. При цьому влада Китай наполягають, це нібито їх територія, яку вони повинні захищати.

Влітку 2016 року суд в Гаазі постановив, що у Пекіна немає історичних прав на спірні території, проте в КНР назвали рішення суду необґрунтованим та необов'язковим до дотримання.
Важливо:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL