Головна » Наука і технології » Китайська компанія планує запускати людей в космос на повітряній кулі

Китайська компанія планує запускати людей в космос на повітряній кулі

15.08.2016 в 15:50 переглядів: 1329 коментарів: 0 Наука і технології
Китайська компанія створила спеціальний скафандр, який дозволить мандрівникам досягати стратосфери і повертатися на Землю. Технологія вже схвалена фахівцями космічного агентства. Найближчим часом почнуться тестові випробування обладнання. Вже почався відбір охочих злітати в космос без використання космічних кораблів.
 
Компанія HY Space Technology Co Ltd презентувала спеціальний скафандр і технологію доставки людини в космос без використання складної космічної техніки. Процес являє собою доставку людини в стратосферу за допомогою спеціальних повітряних куль, а повернення на Землю схоже на стрибок з парашутом. Саме для цих цілей був створений скафандр, що дозволяє комфортно відчувати себе в космічному просторі.
 
Уже три людини виявили бажання стати першопрохідцями глобального повітроплавання. Вартість такого стрибка зі стратосфери обійдеться бажаючим приблизно в 77 тисяч доларів США. Запуски повітряних куль передбачаються з нового космодрому, що знаходиться на острові Хайнань.
 
Фахівці впевнені, що китайські космічні технології дозволяють здійснити даний проект. Скафандр, створений спеціально для цих цілей, має радіолокаційну систему, здійснює зв'язок з космодромом, робить знімки і передає їх на Землю.
http://planet-today.ru/novosti
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL