Головна » Економіка » Клієнтам ПриватБанку презентували світлини з об’єктами світового надбання

Клієнтам ПриватБанку презентували світлини з об’єктами світового надбання

16.10.2018 в 08:12 переглядів: 150 коментарів: 0 Економіка
Клієнтам Надвірнянського відділення ПриватБанку презентували фотовиставку з пралісами заповідника, які внесені в список об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Праліси – це дивовижні лісові екосистеми (угруповання), які виникли й розвиваються природним шляхом під впливом лише природних стихій та явищ і пройшли повний цикл розвитку без будь-якого втручання людини, видова, вікова й просторова структури яких визначаються виключно чинниками природного середовища. Тут ніколи не проводилась господарська діяльність, ліс виглядає так, як і тисячі років тому.

Аби популяризовати найбільший масив букових пралісів у Європі, працівники ПриватБанку спільно з представниками природного заповіднику “Горгани” розповіли клієнтам ПриватБанку про факти щодо природничої спадщини заповідника.

“Природний заповідник “Горгани” вже багато років є клієнтом ПриватБанку. На фоні давньої співпраці та дружніх відносин ми вирішили провести фотовиставку з пралісами заповідника, які внесені в список об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, - говорить завідувач екологічним сектором заповідника Людмила Кравчук. - Букові праліси Карпат вирізняються специфічною флорою і фауною, але в Україні, на жаль, про них майже нічого не знають”.Природний заповідник створений для збереження у природному стані гірських ландшафтів центральної частини Українських Карпат.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL