Головна » Економіка » Клієнти Привату скаржаться на комісію за переказ грошей в Ощадбанк

Клієнти Привату скаржаться на комісію за переказ грошей в Ощадбанк

20.12.2016 в 15:40 переглядів: 361 коментарів: 0 Економіка
Українці нарікають на велику комісію за послугу з переказу коштів з картки ПриватБанку на картки інших банків.

Українці обурені розміром комісії за переказ коштів з ПриватБанку в інший державний банк - Ощад.

Так, за переказ грошових коштів з тепер уже державної фінустанови ПриватБанк в ще один державний Ощадбанк, з яким у першого є перспективи об'єднатися, зараз з клієнтів беруть 10%. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав Денис Гороховський.

"Держава піклується про громадян: перевести гроші з карти державного ПриватБанку на карту державного Ощадбанку - комісія 10%. Влада бариг "- пише Гороховський. У коментарях до публікації відписалися і інші користувачі соцмережі, які підтвердили розмір комісії при переказі коштів.

"Я перевела 100 грн і 110 грн списало, було зазначено 10 грн комісія, перекладала з Приват24 на ощадбанк карту" - Світлана Грицай написала. У деяких випадках комісія у клієнтів банку становила 1%.

Нагадаємо, увечері в неділю, 18 грудня, на урядовому порталі з'явилося повідомлення про націоналізацію ПриватБанку. 100% акцій належать тепер державі в особі Міністерства фінансів.

Пост голови правління займе колишній міністр фінансів України Олександр Шлапак. Перший заступник голови правління Олег Горохівський запевнив, що з грошима клієнтів на рахунках все буде в порядку.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL