Головна » IT новини » Клієнти WOG встановили новий рекорд зі збору грошей в рамках акції «Дорога до серця»

Клієнти WOG встановили новий рекорд зі збору грошей в рамках акції «Дорога до серця»

20.10.2016 в 06:25 переглядів: 323 коментарів: 0 IT новини

Компанія WOG оголошує про завершення нової хвилі соціальної акції «Дорога до серця», яка зібрала рекордну кількість коштів – 1 337 136 грн. На цю суму організатори придбали необхідне медичне обладнання для Первомайської центральної міської багатопрофільної лікарні (ЦМБЛ) і столичного Центру дитячої кардіології та кардіохірургії.

Нагадаємо, акція стартувала 1 червня 2016 року, в День захисту дітей. Протягом акції клієнти мережі АЗК WOG або WOG CAFÉ купували благодійні наліпки у формі «серця» за символічні 3 грн. За літо було продано 444 659 наліпок- «сердечок» на суму 1 333 977 грн. Крім того, благодійні внески можна було проводити через сайт партнера акції – Української Біржі Благодійності. Таким шляхом вдалося зібрати ще 3 159 грн.

До слова, це вже 12-а за рахунком благодійна ініціатива «Дорога до серця» компанії ВОГ РІТЕЙЛ. За 10 років на надання допомоги хворим дітям перераховано понад 6 млн грн.

«Наші клієнти – найкращі. Лише за три місяці завдяки їх чуйності і небайдужості до чужої біди нам вдалося зібрати рекордну суму на потреби лікарень Києва і Первомайська. Вже багато років поспіль компанія проводить таку ініціативу, і кожен раз, підбиваючи підсумки, ми радіємо результатам. Спочатку це були сотні, а зараз вже десятки тисяч дітей, які завдяки новим сучасним апаратам отримують в Україні своєчасну діагностику, лікування і шанс на нове життя», – відзначає генеральний директор ВОГ РІТЕЙЛ Сергій Корецький.

Зібрані по акції кошти розподілили між двома медичними закладами – Центром дитячої кардіології та кардіохірургії та Первомайською ЦМБЛ.

У Первомайськ куплений за 480 002 грн апарат ШВЛ Ювента А для штучної вентиляції легенів. Як уточнили в адміністрації лікарні, старий апарат став непридатним, ремонтувати його – немає можливості, тому необхідність в новому обладнанні стояла дуже гостро, враховуючи, що Первомайська лікарня – єдина на багато кілометрів в Миколаївській області, яка може надавати допомогу дітям із кардіозахворюванями.

Для столичного Центру дитячої кардіології та кардіохірургії, куди звертаються батьки з усієї України, куплені набори інструментів для інвазивних операцій на суму 799 799 грн. «Раніше, щоб провести операцію на серці новонародженого, необхідно було розкривати грудну клітину. Зараз за допомогою сучасних технологій ми можемо проводити операції через невеликі отвори 5-6 мм. Діти такі операції переносять значно легше, а одужання проходить швидше. Інструменти для таких операцій закуплені завдяки акції «Дорога до серця», – уточнює Сергій Варбанець, завідувач відділенням вроджених і набутих вад серця у підлітків Центру.

Крім того, частина від зібраних грошей – 45 239,78 грн – перерахована на підтримку ще одного соціального проекту «Партнерська Дорога до серця-3». До участі в ньому мережа АЗК WOG залучала виключно бізнес-партнерів – компанії, з якими співпрацює не один рік. Благодійні кошти будуть використані для ремонту і обслуговування апарату штучного кровообігу в Центрі дитячої кардіохірургії. Зокрема, мова йде про спеціальні роликові насоси, які підтримують циркуляцію крові дитини під час операції, по суті, стаючи її сердечком. Загальна сума, яку вдалося зібрати на ремонт таких насосів – 172 542,78 грн.

У компанії WOG запевняють, що і в подальшому будуть проводити подібні акції спільно з постійними партнерами – МБФ «Українська Біржа Благодійності» та БФ «Відкриті серця України». «Ми бачимо готовність наших клієнтів допомагати в порятунку дітей, а значить, ми не будемо зупинятися. Наступна «Дорога до серця» стартує в кінці року і, звичайно, ми ставимо перед собою мету – зібрати понад мільйон гривень і врятувати мільйони дітей», – обіцяє Віталій Ткаченко, директор з маркетингу ВОГ РІТЕЙЛ.

Директор МБФ «Українська Біржа Благодійності» Ірина Гуцал підкреслює, що саме український бізнес, не держава, створює нові можливості і діючі інструменти для благодійності в Україні. «Це не тільки можливість допомогти просто і ефективно, але також шанс врятувати життя маленьких українців, можливість свідомо займатися благодійністю і, найголовніше, стати частиною великого дива. Дякую ініціатору щорічної благодійної акції «Дорога до серця» компанії WOG, а також усім, хто взяв участь».

Ніна Гаєвська, керівник проектів БФ «Відкриті серця України», який є оператором допомоги, також наголошує на важливості корпоративної соціальної відповідальності бізнесу: «Фундація пишається тим, що причетна до реалізації таких важливих проектів. Ми вважаємо, що на сьогоднішній день об'єднання зусиль для реалізації подібних проектів є надзвичайно важливим. І ми дуже раді, що стали прекрасним прикладом того, коли бізнес і доброчинність спільними зусиллями змінюють світ на краще».

Більше про проект «Партнерська Дорога до серця-3» за посиланням: https://ubb.org.ua/uk/project/2148/

Детальніше про проект «Дорога до серця» за посиланням: https://ubb.org.ua/project/2314/

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL