Головна » Культура » Книгу «Безбатченки» письменника з Чернігівщини Григорія Войтка представлено в столиці

Книгу «Безбатченки» письменника з Чернігівщини Григорія Войтка представлено в столиці

12.04.2016 в 19:31 переглядів: 648 коментарів: 0 Культура

У Києві презентували книгу прозаїка і журналіста з Чернігівщини Григорія Войтка, яку сьогодні треба прочитати хоча б для того, аби знати як все було і як не повинно в Україні більше бути.

Роман «Безбатченки» неодмінно займе своє гідне місце в українській сучасній літературі. Про це говорили критики, рецензенти, колеги-письменники, які вже встигли познайомитися з книгою.

Детальний аналіз твору дала літературознавець Ніна Головченко та редактор книги - письменник Дмитро Головко.

Багато добрих слів на адресу автора прозвучало також від головного редактора журналу «Пам'ятки України» Анатолія Сєрікова, громадського діяча у сфері інформаційних технологій, освіти та культури Юрія Пероганича, членів Національної спілки письменників України Світлани Костюк та Лариси Петрової.

Музичними номерами підтримали Григорія Войтка під час презентації чудові українські виконавці Володимир Германов, Юрій Старчевод та заслужена артистка України Світлана Мирвода.

Тепер, як кажуть останнє слово за читачем представленої книги, автор якої вже задумався над тим, чи не взятися за продовження історії своїх героїв.

До речі, книга Григорія Войтка «Безбатченки» присвячена темі українського селянства в період після завершення Другої світової війни до розпаду СРСР.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL