Головна » Різні новини » Кофеїн допомагає швидше приймати рішення

Кофеїн допомагає швидше приймати рішення

11.04.2016 в 08:32 переглядів: 202 коментарів: 0 Різні новини
Виявляється, кава не просто допомагає прокинутися. Співробітники Брістольського університету виявили: завдяки таблетці кофеїну, еквівалентну приблизно двом чашкам кави, люди похилого віку швидше приймають рішення. У дослідженні взяли участь 20 добровольців похилого віку, передає The Daily Mail.

Протягом 9 днів учасники проходили тести на увагу. До цього вони тиждень не вживали кофеїн. Вчені в різні дні давали добровольцям таблетки з кофеїном або плацебо. Доза кофеїну теж чергувалися (від 62 до 100 міліграмів). В одному з тестів учасники повинні були натискати на червону кнопку, коли бачили червоний квадрат на екрані.

Дослідники помітили: після вживання кофеїну учасники швидше натискали на кнопку, коли на екрані був не тільки червоний, але і синій квадрат. Так, високі дози кофеїну зменшували час реакції. Фахівці вважають, що кофеїн буде корисний людям з порушеннями уваги. Можливо, він також допоможе тим, хто страждає від нейродегенеративних захворювань, таких як деменція і хвороба Паркінсона.

Джерело: http://meddaily.ru
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL