Головна » Різні новини » Коли правильно пити каву: найоптимальніший час

Коли правильно пити каву: найоптимальніший час

31.03.2016 в 07:57 переглядів: 380 коментарів: 0 Різні новини
Кава відмінно бадьорить і заряджає енергією, тому цей напій ми п'ємо часто і багато, що призводить до зворотного результату. Наприклад, систематичне вживання кави (більше 1000 мг в день) призводить до виснаження нервових клітин, з'являється безсоння і роздратованість.

Тільки прокинулися
Щоб швидше прокинутися, ми вирушаємо на кухню і заварюємо чашку ароматного напою, вживаючи його на голодний шлунок - знайома ситуація? Фахівці стверджують, що рано вранці не варто вживати напій, так як після пробудження рівень гормону кортизолу в крові і так підвищений. Після пробудження необхідно прийняти душ, який відмінно бадьорить, потім приготувати сніданок і насолодитися першим прийомом їжі.

Час з 10.00-11.00
Найкращий час для вживання кави - з 10.00-11.00. Ви вже поснідали і через годину можна випити напій. Саме в цей час відбувається викид адреналіну в кров і кава благотворно впливає на працездатність. Важливо знати, що розчинна кава не володіє бадьорим ефектом. Справа в тому, що верхню оболонку - кофеїн - з нього видалили для фармацевтичних цілей. Не дивуйтеся, якщо через 15 хвилин після розчинного напою вам захочеться спати.

Час з 13.00- 14.00
Напевно ви знаєте, що в цей час падає працездатність і вже складно зосередитися.
У період з 13.00-14.00 рівень кортизолу падає, що пояснює появу втоми. Саме в цей час ми відчуваємо необхідність підбадьоритися. Допоможе чашечка запашної кави. Це спровокує новий викид адреналіну в кров!

Час після 16.00
Після 16.00 ні в якому разі не рекомендується вживати каву, якщо, звичайно, у вас  мета - не спати всю ніч! Кава після 16.00 бадьорить і провокує появу безсоння. Якщо дуже хочеться випити напій, віддайте перевагу розчинному варіанту. Як уже зазначалося, він викликає сонливість.

Якщо ви п'єте 1-2 чашки кави в день (до 400 мг) і не на голодний шлунок, кава буде корисний для здоров'я.

Джерело: http://4mama.com.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL