Головна » Економіка » Коломийські учні Бізнес-Школи відсвяткували свій випускний

Коломийські учні Бізнес-Школи відсвяткували свій випускний

10.01.2018 в 11:14 переглядів: 266 коментарів: 0 Економіка

Майже 2 місяці юні коломияни відвідували Бізнес-Школу і одразу 2 групи з 30 учнів  ЮніорБанку отримали дипломи про закінчення. За цей час для юніорів тренери Наталя Стефанишин та Галина Марусяк провели уроки, які кардинально відрізнялись від звичайних шкільних занять. Навчання проходило у формі тренінгів, наповнених цікавими тематичними іграми, презентаціями, творчими завданнями. Діти мали змогу побувати на екскурсії у відділенні ПриватБанку. Слухачі Бізнес-Школи ознайомились із роботою клієнт-менеджера, касира, керівника відділення, самостійно здійснювали окремі операції у Приват24, ТСО.

 

 

На випускному перед офіційним врученням дипломів були відзначені відмінники курсу, хоча, як зізнаються банкіри, визначити кращих було дуже важко. Ними стали випускники старшої групи: Надійка Романюк, Роман Ганущак та Максим Гвоздицький, які зробили та захистили найкращі проекти Start-up. Всі випускники отримали іменний диплом про навчання у банківській Бізнес-Школі. За традицією випускний завершили танцями та частуванням солодощами.

 

Після зимових свят стартує новий набір на безкоштовний курс до Бізнес-Школи, де заняття доступні будь-якій дитині шкільного віку. Щоб стати учасником програми необхідно оформити Картку ЮНІОРА та подати заявку у будь-якого менеджера банку або зареєструватись на сайті ЮніорБанку www.uniorbank.ua.

 

ЮніорБанк – це програма ПриватБанку, яка стартувала у 2009 році з метою підвищення фінансової грамотності школярів. ЮніорБанк включає в себе декілька програм, зокрема: Бізнес-Школа, екскурсії та бізнес-квест.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL