Головна » Наука і технології » Комп'ютери-рюкзаки - новий тренд в світі гаджетів

Комп'ютери-рюкзаки - новий тренд в світі гаджетів

03.06.2016 в 08:36 переглядів: 576 коментарів: 0 Наука і технології
В рамках виставки Computex 2016 відразу кілька світових компаній представили комп'ютери-рюкзаки. Експерти IT-індустрії та світу гаджетів вже прозвали це новим трендом. Для чого створені комп'ютери у вигляді рюкзаків? Перш за все, їх бачать у використанні для віртуальної реальності.

Причина проста - шоломи віртуальної реальності не можуть довго працювати без підзарядки, а домашні настільні ПК працюють від мережі. А це означає обмеженість. Щоб зробити шоломи VR більш мобільними, а їхніх власників більш вільними у пересуванні, виробники і придумали «комп'ютери в рюкзаку», які завжди можна мати при собі, закинувши за спину.

Одним з таких бекпеков є ігровий комп'ютер MSI Backpack PC. Одягнув на плечі і «віртуалі» без прив'язки до місця і розетки. Процесор - Intel Core i7, відеокарта - NVIDIA GeForce GTX980.

А ось це комп'ютер-рюкзак Omen X від HP. Він також може мати i7. Пам'яті - до 32 Гб. З корисних доповнень - резервна батарея, що дозволяє не включати комп'ютер після розрядки основного акумулятора. Старт продажів HP Omen X намічений на червень 2016, але ціна наплечного комп'ютера поки що невідома.

Готується до серійного випуску і Zotac ZBox, який ховається під виглядом рюкзака міні-комп'ютер Zotac Magnus EN980 з відеокартою Nvidia GTX 980. Інших подробиць поки немає.

Створенням комп'ютерів в бекпак-форматі говорять і інші компанії. Відзначимо, незалежно від виробника, комп'ютери в рюкзаку мають вагу 4,5-5 кг і дозволяють підключати до ними практично будь-яку VR-гарнітуру.

http://topgeek.com.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL