Головна » Різні новини » Кому небезпечно смажити шашлики?

Кому небезпечно смажити шашлики?

06.04.2016 в 06:00 переглядів: 170 коментарів: 0 Різні новини
Фахівці з Науково-дослідного інституту респіраторних захворювань Лавлейс (Lovelace Respiratory Research Institute), США, після проведеного дослідження прийшли до висновків, що приготування шашликів може бути небезпечним для деяких категорій населення. А саме - для курців, як справжніх, так і тих, хто вже розлучився з цією згубною звичкою.

Щоб прийти до такого висновку, вчені проаналізували самопочуття близько 2000 людей у ​​віці від 40 до 75 років. Для людини, яка палить вдихання деревного диму під час розпалювання багаття призводить до підвищеної схильності до хронічної обструкції легких (ризик підвищується в 4 рази).

Ще один ризик - це виникнення схильності до онкозахворювань. Такий вплив диму на легені курців обумовлено специфічним зміною ДНК під час потрапляння диму в легені. Як кажуть дослідники, мутація в цей момент відбувається відразу у восьми генах.

Примітно, що результати подібного дослідження вперше були отримані в 2010 році після проведеного досвіду з гризунами. Тоді вчені всього лише припускали про негативну дію диму від багать, камінів і мангалів на легені людини. Тепер же фахівці провели відповідні аналізи у людей.

Читайте також: 10 цікавих фактів про вагітність
Після цього дослідження доктора стверджують, що в зв'язку з подібним відкриттям курцям варто триматися подалі не тільки від процесу приготування шашликів і багать, але і від лісових пожеж.

Джерело:http://tvoymalysh.com.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL