Головна » Різні новини » Кожен п'ятий українець замислюється про звільнення

Кожен п'ятий українець замислюється про звільнення

02.08.2016 в 09:50 переглядів: 391 коментарів: 0 Різні новини
Майже половина співробітників замислюється про зміну роботи, а серйозно звільнитися налаштований кожен п'ятий службовець.

Головні причини звільнення співробітників - низька оплата праці та безперспективність

Наймані працівники стали більш рішучими в своїх планах поміняти місце зайнятості. Про це свідчать результати опитування міжнародного кадрового порталу hh.ua, яке було проведено в травні 2016 року і охопило близько 2 000 респондентів по всій Україні. На зростання числа "сміливих" службовців вплинула відносна стабілізація на ринку зайнятості та зменшення конкуренції, вважають дослідники.

Як і роком раніше, практично половина співробітників (в 2015-му - 49%, в 2016-м - 47%) замислюються про зміну роботи, а кожен п'ятий службовець серйозно налаштований звільнитися. Крім того, помітно збільшилася кількість звільнених до теперішнього часу - з 8% в 2015 році до 14% в 2016-м.

Однак існують і такі "білі комірці", яких влаштовує місце праці (13% опитаних). Примітно, що кожен 12-тий службовець не має наміру прощатися з нинішнім місцем роботи в побоюванні годі й шукати відповідну заміну.

Найчастіше починають шукати нову роботу службовці банків і страхових компаній. Працівники в сфері медіа та IT-фахівці рідше всіх інших думають про звільнення.

Дослідники з'ясували, що ж спонукає працівників приймати рішення про звільнення. Головною причиною виявилися питання, пов'язані із заробітною платою: небажання роботодавця підвищувати її розміри, затримки виплат і інше. Майже половину опитаних не влаштовує відсутність перспектив кар'єрного зростання. Кожного третього пригнічують рутинні нецікаві завдання, а кожного четвертого респондента - регулярні переробки.

22% опитаних думають про звільнення, якщо роботодавець скорочує додаткові виплати. Через не сформованих відносин з керівництвом вирішується піти 21% респондентів.

Для кожного п'ятого-шостого мотивом для звільнення може стати "чорна" або "сіра" зарплата. Кожного сьомого змушують піти нестабільність в роботі, неофіційне працевлаштування і відсутність соцгарантій. Значно рідше офісні співробітники звільняються через незручне розташування офісу, відсутність страховки і поганих відносин в колективі.

Раніше повідомлялося про те, які фахівці найбільше затребувані в Україні.
Важлива інформація:http://lingvoportal
http://finance.bigmir.net
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL