Головна » Здоров`я » Куріння може призвести до серйозних проблем із зором

Куріння може призвести до серйозних проблем із зором

12.04.2016 в 08:00 переглядів: 546 коментарів: 0 Здоров`я
Офтальмологи з Індії попереджають, що сьогодні куріння стає однією з основних причин втрати зору серед пацієнтів - тим не менш, тільки 10-20% курців знають про це. Недавні дослідження показали, що куріння збільшує ризик розвитку вікової макулярної дегенерації, катаракти, глаукоми, діабетичної ретинопатії і синдрому сухого ока. За словами експертів, один із способів знизити ризик розвитку даних недуг - кинути курити.

Згідно з отриманими даними, курці мають в 3-4 рази більше шансів на розвиток вікової макулярної дегенерації, ніж некурящі. При цьому некурящі люди, які живуть разом з курцями, мають майже в 2 рази вищий ризик розвитку даного захворювання.

Більш того, завзяті курці, які викурюють до 10 сигарет в день, мають в 3 рази більше шансів захворіти на катаракту, ніж некурящі. Також існує сильний зв'язок між курінням і глаукомою, підкреслюють фахівці.


Експерти відзначають, що існує гостра необхідність в обізнаності людей про тісний зв'язок між курінням і втратою зору. Курці повинні негайно звернутися за професійною допомогою, якщо у них спостерігаються помутніння зору, спотворення сприйняття об'єктів, постійне виділення сліз з очей і інші проблеми із зором.

Курцям також не слід забувати про збалансоване харчування, яке служить ефективною стратегією профілактики захворювань очей. Перш за все, мова йде про високе споживання жирних кислот Омега-3, цинку і вітамінів С і Е.


Джерело:http://neboley.com.ua
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL