Головна » Різні новини » «ЛАН СЕРВІС» та iFin запускають нове рішення з електронного документообігу

«ЛАН СЕРВІС» та iFin запускають нове рішення з електронного документообігу

24.05.2016 в 06:32 переглядів: 443 коментарів: 0 Різні новини

«ЛАН СЕРВІС» підписала партнерську угоду з компанією iFin. Співпраця передбачає інтеграцію з продуктом партнера і повну відмову від паперових документів. Інтеграція сервісу iFin надасть можливість клієнту підписувати електронні документи цифровим підписом і передавати їх на узгодження контрагенту навіть в тому випадку, якщо в останнього не встановлено даний продукт. Сервіс забезпечить не тільки внутрішній, але і зовнішній електронний документообіг, допомагаючи заощадити до 10 % від щорічного обороту компанії .

Юлія Бетехтіна, керуючий партнер iFin: «Мета співпраці компаній iFin і

«ЛАН СЕРВІС» - створення рішення для повного циклу електронного юридично значущого документообігу (не вимагає наявності паперового примірника), який оптимізує бізнес-процеси по роботі з документами, дозволяючи компаніям економити до 60 мільйонів гривень на рік ».

 

Доповнюючи один одного сервіси iFin і «ЛАН СЕРВІС» забезпечують повноцінний замкнутий ланцюжок електронного документообігу, надаючи можливість узгоджувати і обмінюватися оригіналами документів, захищеними криптографією.

 

Олена Олішевська, генеральний директор компанії «ЛАН СЕРВІС» відзначила: «Ми пропонуємо автоматизацію процесів електронного документообігу всередині різних компаній. А наші партнери - обмін юридично важливими документами між підприємствами. Ця співпраця надасть нам можливість підключитися до цікавого й корисного сервісу, а також пропонувати нашим клієнтам новий розширений пакет послуг ».

 

Про компанію iFin https://www.ifin.ua/

Компанія iFin - національний розробник інтернет сервісів для платників податків і систем електронного документообігу. У вересні 2012 року компанія підписала з Державною податковою службою України угоду про поліпшення процесу подання звітності, впровадження електронних сервісів та розвитку електронного документообігу в Україні.

iFin є розробником продуктів і послуг за такими напрямками: онлайн бухгалтерія - сервіс подачі звітності до контролюючих органів - «iFin Zvit», а також електронний документообіг - сервіс, що

дозволяє кожному користувачеві обмінюватися юридично значимими документами, захищеними криптографією - «DOKI».

Продукт «DOKI» був розроблений з метою виведення електронної взаємодії громадян, підприємств, підприємців, а також державних органів і установ на якісно новий рівень. Сервіс дозволяє без додаткових зусиль і тимчасових витрат реалізувати повноцінний юридично значущий електронний документообіг і налагодити його взаємодію з обліковими системами замовника, за допомогою інтерфейсу iFin. В якості своєї платформи iFin використовує Windows Azure, глобальна мережа якої налічує понад мільйон серверів в 100 датацентрах по всьому світу, що забезпечує високу безпеку ведення бізнесу та збереження конфіденційної інформації.

На даний момент серед клієнтів сервісу електронного документообігу iFin : «Велика Кишеня» , «Епіцентр» , «Нова Лінія» , «Наша Ряба» , «Comarch» , «uCat» та інші. На сьогодні понад 500 тис. компаній використовують електронні сервіси iFin, в яких обробляється понад 40 млн. електронних документів на рік.

Довідка про компанію «ЛАН СЕРВІС»

 

Українська компанія «ЛАН СЕРВІС» була організована в 2008 році. «ЛАН СЕРВІС» спеціалізується на наданні організаційного, процесного, проектного консалтингу. Оптимізує бізнес Клієнтів шляхом проведення бізнес-аналізу і впровадження систем ЄСМ-класу на території України, Грузії, Росії та Молдови. Бере участь у розвитку бізнесу Клієнтів: розробка корпоративних порталів, бізнес-рішень в області бюджетування та управління фінансами, послуги аутстафінгу висококласних фахівців і т.д. Надає сервіс цілодобової служби підтримки. Підвищує компетенції фахівців Клієнтів в «Центрі Сертифікованого навчання LANS».

Компанія є офіійним партнером систем: DIRECTUM, DocsVision, Tezis, PRESTIMA, SynerDocs, Microsoft, ABBYY та інших.

Компанією було реалізовано понад 100 проектів у 30 різних компаніях України, Росії, Республіки Молдова. Якість послуг і систем «ЛАН СЕРВІС» вже оцінили: Національний Банк України, підприємства групи «МЕТІНВЕСТ», група компаній «Укрлендфармінг ULF», міжнародна фармацевтична корпорація ТЕВА, Міжнародна фармацевтична корпорація АВВОТТ, ПАТ «ТАСКОМБАНК», державна Податкова адміністрація республіки Молдова, група компаній «Нові Продукти» і багато інших.

Компанія «ЛАН СЕРВІС» володіє власними авторськими розробками: «DOCS.UA - система електронного документообігу національного масштабу», системи SendMail і SеndMaster, численних WEB - сервісів інтеграцій до ERP, СRM, системам безпеки корпоративного класу.

Компанія «ЛАН СЕРВІС» підтримує Еко - проект «Україна БЕЗ сміття».

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL