Головна » Різні новини » «ЛАН СЕРВІС» впроваджує у групі компаній «Нові Продукти» модуль «Управління рахунками»

«ЛАН СЕРВІС» впроваджує у групі компаній «Нові Продукти» модуль «Управління рахунками»

07.06.2016 в 10:20 переглядів: 422 коментарів: 0 Різні новини

 

Він забезпечить швидке і прозоре узгодження, облік і контроль вхідних рахунків на оплату

За новою системою працюватимуть центральний підрозділ і всі видалені офіси Групи в Китаї, Польщі, Росії, а також Білорусії. «Управління рахунками» розширить можливості і межі відразу декількох модулів: «Управління договорами і договірними документами» , «Управління контрагентами», « Управління службовими записками» і «Управління договорами з дистриб'юторами ».

 

Зокрема, будуть охоплені всі вхідні рахунки на оплату (від рахунків за договорами, товарно - транспортними послугами, оплати співробітникам до контролю оплат за податками та обов'язковими платежами). Також в рамках розробки модуля пройде синхронізація DIRECTUM, ERP ( 1 - C ) і клієнт банком. Крім того, планується сформувати реєстр рахунків і платежів, щоденний журнал платежів (в незалежності від територіального знаходження ініціатора) і погоджувати їх в DIRECTUM. Після чого вони автоматично будуть розвантажуватися в клієнт - банк на оплату.

 

Антон Скоков, IT - директор групи компаній «Нові продукти» зазначив: «При виборі Інтегратора для нас був дуже важливий його досвід і кількість реалізованих проектів. Оскільки робота над модулем буде вестися спільною командою «ЛАН СЕРВІСУ» і співробітників нашої компанії. Цей підхід дозволить прискорити проект і значно його здешевити» .

 

Олена Олішевська, генеральний директор компанії «ЛАН СЕРВІС» розповідає: « Група Компаній «Нові Продукти» одна з небагатьох в Україні з проєвропейським менеджментом. А це значить - для них важлива мінімізація рутинної роботи, побудова прозорих бізнес - процесів, контроль бюджетів і витрат, оптимізація витрат. Ми готові допомагати «Новим Продуктам» в реалізації поставлених завдань» .

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL