Головна » Різні новини » «ЛАН СЕРВІС» завершив масштабний проект ТМ «Караван»

«ЛАН СЕРВІС» завершив масштабний проект ТМ «Караван»

13.06.2017 в 13:00 переглядів: 496 коментарів: 0 Різні новини

В рамках проекту була проведена автоматизація документообігу, а також навчання персоналу ТОВ «Група Рітейлу України»


У ТОВ «Група Рітейлу України» завершено впровадження 3х модулів для оптимізації електронного документообігу в компанії. Модулі були реалізовані в DOCS.UA – української ЄСМ-системі управління корпоративним контентом. Вони дозволять Замовнику контролювати потоки документів, різних задач і робочих процесів. Це модулі: «Прийом працівника на роботу», «Зміна організаційної структури» та «Організаційно-розпорядча документація (ОРД)». Модуль «Організаційно-розпорядча документація» призначений для роботи з 5 видами документів: «Накази», «Розпорядження», «Протоколи нарад», «Процедури» і «Службові записки».

В рамках проекту було реалізовано:

1. Забезпечення роботи з шаблонними документами.

2. Організацію процесу узгодження і затвердження документів.

3. Контроль виконавчої дисципліни.

4. Прискорення процесів роботи з документами між центральним відділенням та віддаленими підрозділами.

5. Мінімізація втрати документів і людської помилки

Відзначимо, що новий підхід роботи з документами поширений на всі підрозділи організації, система дозволяє мінімізувати час, необхідний для пересування документів і скоротити час їх узгодження. Причому, в ході процесу узгодження документа в системі беруть участь всі рівні ієрархії організації, включаючи керівний склад.

«Також для створення та погодження документації розроблена уніфікована схема, що дозволить з легкістю працювати користувачам з будь-яким видом документа, не вдаючись до додаткового навчання. Зрозумівши схему роботи з одним документом, співробітник зможе інтуїтивно провести

будь-який інший», – розповідає Олена Олішевська, директор компанії «ЛАН СЕРВІС».

Кирило Михайлов, керівник проекту ТОВ «Група Рітейлу України»

зазначив: «Ми отримали повноцінний проект. В його рамках придбали, впровадили бізнес-рішення з консалтингом, а також провели оптимізацію бізнес-процесів. Крім цього пройшло навчання від «ЛАН СЕРВІС» в магазинах мережі та центральному офісі. Крім того, наш Інтегратор надав нам на аутсорсинг фахівців для підтримки і розвитку системи».

Довідка про гіпермаркеті «Караван»

Перший гіпермаркет був введений в експлуатацію в жовтні 2003 року. Протягом десяти років стрімкого розвитку ми залучили багато постійних клієнтів. Ми пропонуємо їм продукцію високої якості, гідний рівень обслуговування та низький рівень цін. Сьогодні мережа гіпермаркетів «Караван» налічує 9 магазинів: в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Чернівцях та Житомирі.

У гіпермаркеті понад 50 тисяч найменувань товарів.

Власні пекарні з професійним, висококласним німецьким обладнанням забезпечують наявність смачного і свіжого хліба.

Кваліфіковані технологи, з великим досвідом роботи контролюють весь процес виробництва. Ми пропонуємо естетичні та смачні кондитерські вироби: торти, тістечка, пироги, десерти.

Широкий асортимент сезонних овочів і фруктів, улюблені всіма традиційні та екзотичні. Для того, щоб покупці мали можливість отримувати їх тільки свіжими, доставка від дистриб'ютора в гіпермаркет "Караван" проводиться щоденно, без свят і вихідних днів.

Гіпермаркет Караван орієнтований на покращення якості життя наших покупців за рахунок пропозиції якісних товарів і послуг завжди низькими цінами.

http://www.iCaravan.com.ua/

Довідка про компанію «ЛАН СЕРВІС»

Українська компанія "ЛАН СЕРВІС" була організована в 2008 році. «ЛАН СЕРВІС» спеціалізується на наданні організаційного, процесного, проектного консалтингу. Оптимізує бізнес Клієнтів шляхом проведення бізнес-аналізу та впровадження систем ЄСМ-класу на території України, Грузії, Росії та Молдови. Бере участь у розвитку бізнесу Клієнтів: розробка корпоративних порталів, бізнес-рішень в області бюджетування та управління фінансами, послуги аутстафінгу высоклассных фахівців і т. д. Надає сервіс цілодобової служби підтримки. Підвищує компетенції фахівців Клієнтів в Центрі Сертифікованого навчання LANS.

Компанія є офіційним партнером систем: DIRECTUM, DocsVision, Tezis, PRESTIMA, SynerDocs, Microsoft, ABBYY та інші

Компанією було реалізовано понад 100 проектів в 30 різних компаніях України, Росії, Республіці Молдова. Якість послуг і систем «ЛАН СЕРВІС» вже оцінили: Національний Банк України, підприємства групи «МЕТІНВЕСТ», група компаній «Укрлендфармінг ULF», міжнародна фармацевтична корпорація ТЕВА, Міжнародна фармацевтична корпорація АВВОТТ, ПАТ «ТАСКОМБАНК», державна Податкова адміністрація республіки Молдова, група компаній «Нові Продукти» та багато інших.

Компанія «ЛАН СЕРВІС» володіє власними авторськими розробками: «DOCS.UA - система електронного документообігу національного масштабу», системи SendMail і SеndMaster, численні WEB-сервіси інтеграцій ERP, CRM, систем безпеки корпоративного класу.

Компанія «ЛАН СЕРВІС» підтримує Еко-проект «Україна БЕЗ сміття».
 
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL