Головна » Культура » «Легенда: Jackson»: Павло Шилько оголошує новий концерт серії «MyTribute Show»

«Легенда: Jackson»: Павло Шилько оголошує новий концерт серії «MyTribute Show»

16.08.2017 в 19:56 переглядів: 835 коментарів: 0 Культура

3 жовтня у Жовтневому Палаці відбудеться новий «MyTribute Show» від відомого українського продюсера Павла Шилька – «Легенда: Jackson». 


У цей вечір головною фігурою події стане Майкл Джексон – легенда світової поп-музики, кожен виступ якого ставало дуже значущою подією. 

3 жовтня гості доторкнуться до хітам великого митця, артиста і музиканта, зможуть насолодитися справжнім шоу звуку і руху. 

Як заявляє продюсер Павло Шилько, глядача чекає золотий склад музикантів «MyTribute Show», а також несподівані танцювальні рішення: 

«Зараз йде неймовірно копітка робота, в якій ми намагаємося створити яскраве музично-танцювальне шоу, присвячене легендарного Майкла Джексона. Ми підключили наших найкращих музикантів. Запросили неймовірних вокалістів, для того, щоб по-новому показати пісні великого Джексона. І, природно, як же Джексон без танців! Не пропустіть, це буде фантастичне задоволення!».

У новому концерті «Легенда: Jackson» візьмуть участь такі відомі артисти, як Злата Огневич, Michelle Andrade, Віталій Козловський, TamerlanAlena, Анна-Марія, MamaRika, Shain Lee, Ivan Navi, On I Ona, Dside Band, Paul Manandise і спеціальні гості.

«MyTribute Show» – це цикл триб'ютів, присвячених легенд світової музики. Українські глядачі вже встигли відвідати концерти «My Beatles Tribute Show», «My ABBA Tribute Show» та інші проекти Павла Шилька, де можна було почути оригінальне прочитання пісень продюсером у виконанні відомих українських артистів. Душевність і динамічність триб'ютів стала основною відмінною рисою заходів.
 
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL