Головна » Здоров`я » Лікарі пояснили, чим небезпечний прийом алкоголю на порожній шлунок

Лікарі пояснили, чим небезпечний прийом алкоголю на порожній шлунок

02.06.2016 в 07:28 переглядів: 312 коментарів: 0 Здоров`я
Багато людей чули про те, що пити алкоголь на порожній желудокне слід, однак мало хто знає чому. Журналісти телекомпанія BBC в ході зйомок документального фільму «Правда про алкоголь» продемонстрували, що саме відбувається зі спиртними напоями в організмі людини, якщо вони надходять туди без їжі. Герой програми доктор Джавід Абделмонейм дозволив собі випити келих вина після щільного прийому їжі, а потім він дав такий же келих своїй подрузі Наталі, але вже на порожній шлунок.

Через 20 хвилин Наталі і доктор Абделмонейм скористалися аналізатором дихання, щоб виміряти рівень алкоголю в організмі. У випадку з жінкою він в два рази перевищував аналогічні показники лікаря, а це показувало, наскільки швидко її організм поглинає алкоголь.

Професор токсикології шведського Університету охорони здоров'я Уейн Джонс стверджує, що швидкість абсорбції алкоголю на порожній шлунок цілком відповідає аналогічному показнику при внутрішньовенному введенні міцних напоїв.

Перед прийомом їжі доктор Абделмонейм проковтнув крихітну камеру в таблетці, щоб глядачі могли побачити, що відбувається в його шлунку. Лікар поласував смаженою куркою, картоплею і овочами. На екрані було дуже добре видно, як перетравлюється брокколі. Ці зйомки також показали, що коли шлунок наповнений їжею, то процес потрапляння алкоголю в кишечник, де він і абсорбується, значно сповільнюється. Це і дозволяє утримувати низький рівень алкоголю в організмі досить тривалий термін. Але якщо вживати алкоголь на порожній шлунок, ніяких перешкод на шляху спиртного до кишечнику не виникне, і людини сп'яніє значно швидше.

http://www.medikforum.ru
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL