Головна » Різні новини » Лікарню в Лос-Анджелесі оштрафували

Лікарню в Лос-Анджелесі оштрафували

26.10.2016 в 06:02 переглядів: 391 коментарів: 0 Різні новини
Влада міста подали позови до кількох лікарнях за те, що вони не надають допомогу бездомним пацієнтам.

Лікарня в Лос-Анджелесі виплатить 450 тис дол, щоб врегулювати справу про те, що персонал вигнав на вулицю бездомну душевнохвору жінку в одній піжамі. Про це повідомляє ВВС.

Інцидент стався в 2014 році, а в суд влади Лос-Анджелеса подали на лікарню Gardens Regional Hospital and Medical Center в квітні 2015 року.

38-річна жінка страждала на шизофренію та іншими душевними захворюваннями, а також діабет і астму. У неї не було грошей або документів.

Жінку вигнали з лікарняного фургона. Після цього вона кілька годин бродила по вулицях, поки про неї не повідомили владі міста. За даними газети, жінка також страждала від алкоголізму і наркоманії.

Міська влада звинуватили лікарню в тому, що персонал виганяє пацієнтів без надання їм допомоги.

Прокурор Лос-Анджелеса Майк Феуер заявив, що цю жінку залишали на вулиці таким же чином ще мінімум п'ять разів до цього.

В одному з подібних випадків жінці просто дали аркуш паперу з описом того, що таке шизофренія, але не дали ніяких ліків, рецептів або призначень. При цьому у неї була медична страховка, а сама лікарня отримує федеральне фінансування на лікування бездомних.

Влада міста подали позови до кількох лікарнях за те, що вони не надають допомогу пацієнтам. Феуер заявив, що метою цього є не стягнення штрафів з лікарень, а бажання змусити їх лікувати бездомних пацієнтів.

Лікарня провини не визнала і оголосила себе банкрутом. Зараз її купує інша компанія.
http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL