Головна » Освіта » Лінгвістика дарма

Лінгвістика дарма

27.01.2017 в 08:35 переглядів: 390 коментарів: 0 Освіта
А тепер я розповім вам, як найбільш ефективно і раціонально вивчати іноземні мови. Секрет в створенні гарного фону. Якщо ви будете створювати для кожного слова свою асоціацію і зберігати їх в різних куточках пам'яті, то часті провали вам гарантовані. Потрібно створити місто. Чи є у вас місто дитинства, в якому ви народилися? Можливо ви часто бували на будь-якому курорті? Може бути, село предків? Там повинно бути все: будинок де ви жили, для запам'ятовування побутових слів, обов'язково з кухнею (якщо не було, придумайте), ванна (можна придумати), стадіон для спортивних слів (потрібно придумати), ресторан (створите що-небудь з американського кіно ), річка або море для морських слів і т.д. і т.п..

У місті має бути все, необхідне для нормального людського життя. Добре б в ньому, у вашій кімнаті, помістити вашого друга дитинства, на якому ви будете запам'ятовувати частини тіла. І, бажано, невелику лабораторію (можна концтабір), в якій будуть проводити досліди над людьми, для запам'ятовування дієслів дії. Таке місто рекомендується для однієї мови. Все буде зберігатися в одному місці, і тому легко доставаемо в потрібний момент. Цим способом О'Брайен запам'ятав за годину 320 німецьких слів! Постарайтеся дістати словник з найпоширенішими словами даного мови (є такі), і навчіться його.

Цей фон відрізняється від багаторазового фону. Запам'ятавши все що треба, ви повинні повернутися до даного матеріалу приблизно через два дня, і все повторити. Дещо ви забудете, але на то і повторення - мати навчання. Потім знову поверніться до даної процедури через два тижні. Тепер забутого вже буде менше. А через місяць ви будете пам'ятати вже майже все. Єдине, що вам після цього треба буде мати - це необхідність в знанні мови. Якщо він вам потрібен - ви будете його пам'ятати.

Однак, не забувайте, що словник це лише половина справи - граматику теж треба вивчати, а для цього все ж потрібно хороший підручник. І, найголовніше - починайте говорити. Є люди, які знаючи 50 - 100, слів розмовляють, а є ті, хто знає тисячу слів і мовчить. Поборіть страх. Людина, яка знає мало слів, але намагається говорити іноземною мовою, вже повірте мені, виглядає набагато розумніші того, хто навіть не розкриває рота.

Мати мого приятеля довго сміялася над його заняттями мнемонікою і досить довго зарозуміло ставилася до того, що він може запам'ятати великий список слів. Це тривало до того моменту, поки він, на спір, не вивчив за місяць дві мови (по тижню на словник і по тижню на граматику) і не здав по ним контрабандно іспити разом з друзями з паралельної групи. Звичайно ж, він навчався в технічному інституті, де іноземний був не основним, але після цього мати стала брати у нього уроки!
Важливо:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL