Головна » Різні новини » Лист від руки робить нас розумнішими

Лист від руки робить нас розумнішими

09.04.2016 в 07:55 переглядів: 261 коментарів: 0 Різні новини
Планшети, ноутбуки та смартфони поступово витісняють паперові блокноти на задвірки історії, але останні дослідження американських психологів показали, що писати від руки - корисно для нашого мозку. Роблячи записи на папері, ми легше сприймаємо нову інформацію і полегшуємо процес навчання.

Згідно з результатами експерименту, проведеного психологами з Прінстонського і Каліфорнійського університетів (США), група студентів, яка веде рукописні замітки на лекціях, по успішності перевершила учасників, які вели свої записи за допомогою ноутбука.

Тестування 67 добровольців проводилося відразу ж після лекції і через 7 днів. Для підготовки студентам пропонували скористатися своїми записами. У порівнянні з тими, хто вважає за краще клавіатуру і монітор, любителі «дідівських конспектів» швидше і легше сприймали нові ідеї, краще запам'ятовували інформацію і довше зберігали її в пам'яті.

На думку фахівців, письмові нотатки краще стимулюють мислення, захоплюючи як уяву, так і логіку. Хоча під час письма на папері людина записує в 1,5 менше слів, він вибирає найбільш ємні формулювання, інтенсивно обдумує інформацію, в результаті чого без особливих складнощів зможе згадати її в разі потреби.

Джерело: http://ru.likar.info
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL