Головна » Культура » ​Los Vivancos - 7 братів, які приголомшили світ!

​Los Vivancos - 7 братів, які приголомшили світ!

29.09.2016 в 09:26 переглядів: 1088 коментарів: 0 Культура

 Компанія «Квартал-Концерт» представляє головну танцювальну подію цього року: вперше в Україні виступлять всесвітньо відомі брати Los Vivancos!

За легендою, семеро рідних (з 39 дітей) братів Los Vivancos: Аарон, Джошуа, Жозе, Ізраїль, Юда, Крісто і Еліас навчилися танцювати раніше, ніж ходити. Їх акробатичні номери і композиції з самого раннього дитинства приводили в захват численних друзів і родичів.

Засновником ансамблю був голова великої родини Vivancos - батько братів. За їх словами, він був для них наставником і вчителем, дуже мудрою людиною, який навчив своїх синів ніколи не говорити «Я не можу». Атмосфера мистецтва, в якій зростали усі семеро, природним чином визначила їх бажання стати професійними танцюристами.

«Нам пощастило, - розповідає один з братів, - тому що замість відеоігор і футболу ми займалися музикою, танцювали і виробляли циркові трюки. Коли я згадую про це зараз, то це здається незвичним дитинством, але тоді мені і братам здавалося, що так і повинно бути».

Прославитися колективу вдалося ще підлітками - вони рано почали танцювати і придумали власний номер - це був танець з елементами акробатики. Уже тоді слава про юні обдарування розлетілася по всій Іспанії. Пізніше вони отримали хорошу освіту в кращих навчальних закладах, чий престиж в світовій практиці безперечний. І, перш ніж створити цей знаменитий танцювальний союз, танцюристи довго набиралися досвіду, вбираючи в себе різні культури народів світу, опановуючи  всілякі музичні традиції. Але в якийсь момент вирішили об'єднати свої таланти і створити єдиний колектив, в діяльність якого кожен з неймовірно артистичних і харизматичних братів вносить свою унікальну ноту.

Справжній успіх прийшов тоді, коли вони об'єдналися, і весь світ побачив, що разом брати - потужна сила, яка здатна запалити вогонь в серцях мільйонів глядачів.

У 2004 році про шоу братів Los Vivancos заговорив увесь світ, і з тих пір неймовірний успіх і цікавість публіки до них не згасає! Брати удостоїлися двох номінацій принцеси Стефанії на світовому фестивалі цирків в Монте-Карло, шоу «Танці з зірками» в Лос-Анджелесі за їх участі спостерігало понад 35 млн. чоловік, виступили гостями у французькому шоу «Гранд кабаре Миру», стали переможцями в номінації «Найкраще оригінальне шоу» на Las Lunas Awards в Мексиці.

Зараз, «Los Vivancos» - ансамбль сучасного танцю фламенко, що складається тільки з чоловіків, і не просто чоловіків, а з 7-ми братів Vivancos, які підкорили глядачів у всьому світі. Вони зробили переворот в світі фламенко незвичайним для цього танцю складом ансамблю (традиційно цей танець танцюють жінки з чоловіками), і це просто збіг: «Ми - сім братів. Ми не вирішували обійтися без дівчат, просто так вийшло».

Разючу неослабну популярність фламенко - танцю, який вони вибрали справою свого життя, брати пояснюють тим, що це дуже пристрасний танець, і це багатьом імпонує. Але найголовніше у фламенко, вважають вони, це його захоплюючий ритм, який пробуджує в людині первісні інстинкти ще з тих далеких часів, коли люди танцювали біля багаття перед битвою або зваблювали осіб протилежної статі. У їх виконанні традиційний іспанський танець - це чудовий симбіоз фламенко, балету, сучасного танцю, фольклору, акробатики, фокусів, цирку, чечітки і навіть елементів бойових мистецтв.

«Цей танець зачіпає наше нутро, - зізнаються брати, - і в цьому причина його популярності».

Напівголі гарячі іспанські красені, гнучкі і пластичні, танцюючі фламенко з усім властивим їх національній природі вогненним темпераментом і пристрастю, викликають незмінне захоплення і найяскравіші емоції у глядачів, а шоу «Aeternum», поставлене талановитою командою режисерів і хореографів, залишає незабутні враження.

Головний художній консультант вистави - режисер, драматург, хореограф - Даніель Фінці Паска, режисер і сценарист шоу Cirque du Soleil («Цирку дю Солей»). Серед численних його робіт - сценарій і постановка церемонії закриття Олімпійських ігор в Турині 2006 року, яку подивилися сотні мільйонів глядачів. Музика до вистави написана братами Vivancos. Вона об'єднує в «Aeternum» музику фламенко з роком, класичну музику з музикою для кіно в єдиній партитурі, записаної у виконанні Симфонічного оркестру в Будапешті.

Нова шоу-вистава «Aeternum» («Вічність»), з яким зараз брати гастролюють по світу - це танець, цирк і театр одночасно. У ньому дивним чином поєднуються фламенко, сучасний балет, акробатичні номери і бойові мистецтва. Власна хореографія, режисура і навіть авторська музика братів, перетворюють «Aeternum» в яскраве танцювально-візуальне дійство, в якому магія музики і танцю обрамляють основну ідею в таємничий ореол чар.

У виставі використовується велика кількість візуальних ефектів і сценічних рішень, сучасних світових технологій, а самі танцюристи максимально використовують свої фізичні можливості аж до виступу з закритими очима і вниз головою. Від того, що відбувається на сцені перехоплює подих, і серце починає битися в такт ритмам фламенко, які пристрасно відбивають напівголі красені.

Щоденні тренування в спортзалі і заняття танцями дозволяють братам Vivancos тримати себе у відмінній формі. До кожного виступу вони готуються в поті чола. І результат не змушує себе чекати: всі виступи колективу незмінно супроводжуються бурхливими оваціями і захопленням публіки.

«Los Vivancos - це зразок гнучкості, пластичності, пристрасті і вогняного темпераменту в танці, що виконується чоловіком. Скрізь, де б не побували Los Vivancos, вони збирають повні аншлаги і викликають неймовірний захват і овації, особливо у жінок» - The New York Times.

Справжні іспанці - володіють живою, вибуховою енергетикою, викликаючи найяскравіші емоції у своїх глядачів і залишаючи незабутні враження. Ви легко переконаєтеся, що Los Vivancos - не просто господарі сцени, а справжні Боги танцю, акробатики і театру!

В Україні відбудеться чотири концерти Los Vivancos: 8 жовтня в Києві (Палац «Україна»), 9 - Харкові (ХНАТОБ), 11 - Одеса (Театр Опери та Балету) і 13 - у Львові (Театр Опери та Балету). Квитки можна придбати на сайті організатора Компанії «Квартал-Концерт» http://kvartal-concert.com або http://losvivancos.com.ua/ticket.
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL