Головна » Культура » Марія Бурмака заспівала в дуеті з Пономарьовим та Мірзояном

Марія Бурмака заспівала в дуеті з Пономарьовим та Мірзояном

03.10.2016 в 08:31 переглядів: 1027 коментарів: 0 Культура
Українська співачка Марія Бурмака в столичному концерт-холі Caribbean Club представила музичну програму "Нове та улюблене". Разом із учасниками гурту “Gypsy Lyre” вона виконала свої старі та зовсім нові композиції.

"Я пишу не пісні, я пишу історії... про любов, про життя, про революції, про розчарування та надії. Але цього вечора навіть дуже відомі пісні ми виконували інакше. Завдяки спільному проекту з "Gypsy Lyre" вийшло зовсім нове звучання. Несподіване, наповнене енергією і драйвом".

“Чорні черешні”, “Той, той”, “Розлюби”, “Не забувається”, “Пробач”, “Не тому”, “Танцюй” глядачі співали разом із Марією. Не обійшлось і без сюрпризів. Співачка заспівала дуетом з відомими українськими артистами.
Разом із Тонею Матвієнко вона виконала народну пісню “Цвіте терен”. Дівчата заспівали її а-капелло. Із Арсеном Мірзояном виконала “Марічку”, яка пройняла своєю мелодійною чуттєвістю. Із Іванкою Червінською Марія заспівала “Ой, чия то, Рута-М’ята”. А з Олександром Пономарьовим пісню “Лінія”, яку написала спеціально для цього дуету.

“Концерт був надзвичайни, - ділиться враженнями Марія. - Все було навіть краще, аніж ми думали, завдяки особливій атмосфері і тому, як кожну пісню сприймали слухачі. Підспівували, слухали, танцювали. Це була одна хвиля. Неймовірні музиканти Gypsy Lyre, дуети з Тонею Матвієнко, Арсеном Мірзояном, Іванкою Червінською і Олександром Пономарьовим. Я думаю цей осінній вечір запам'ятається всім”.

Фото: Анастасія Черкіс
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL