Головна » Освіта » Машина-амфібія та автономна теплиця – у Вінниці пройшли змагання студентів-інженерів за підтримки Київстар

Машина-амфібія та автономна теплиця – у Вінниці пройшли змагання студентів-інженерів за підтримки Київстар

30.03.2016 в 19:26 переглядів: 239 коментарів: 0 Освіта

 12 команд по 4 учасники в кожній протягом тижня вирішували аналітичні та технічні завдання VI локального етапу Європейських інженерних змагань EBEC (European Best Engineering Competitions). Організатором заходу стала волонтерська організація Board of European Students of Technology, створена при Вінницькому національному технічному університеті. Національний телеком-оператор Київстар підтримав проведення змагань у рамках своєї соціально-освітньої програми «Make Your Mark» («Зроби свій внесок»).

Юні інженери – студенти Вінницького національного університету – змагалися в двох категоріях: Team Design та Case Study. Представнки Team Design (командне моделювання) повинні були сконструювати з виданих підручних матеріалів всюдихід. За умовами конкурсу, цей пристрій мав проїхати по піску, щебеню, паперу та проплисти по воді. Талановиті аналітики категорії Case Study (ситуаційна задача) розробляли стратегію дослідження певного явища. Щодня студенти отримували нові завдання, результати яких презентували наприкінці робочого дня. Зокрема, їм потрібно було спроектувати транспорт майбутнього для Вінниці, а також автономну теплицю, яка має забезпечити населення їжею після умовної катастрофи, та ін.

«Інженерні змагання для студентів – це не тільки нагода корисно провести вільний час, відчувши смак інтелектуальної перемоги, а й розкрити свій потенціал, – говорить Андрій Хаулін, організатор EBEC Vinnytsia. – Цей захід покликаний, передусім, надати можливість студентам технічних університетів розвинути свої вміння та реалізувати свої ідеї завдяки співпраці з такими компаніями, як «Київстар», та спілкуванню з європейською студентською спільнотою. Це можливість навчатися на практиці, вдосконалюватися і розвивати себе на міжнародному рівні».

Цього року в Європі проходить 15 регіональних етапів інженерних змагань EBEC. Переможців України збере національний етап у Запоріжжі, а звідти команди-фіналісти двох категорій вирушать за титулом «найкращих інженерів Європи» до Белграда, Сербія.

Організатори інженерних змагань EBEC та компанія «Київстар» сподіваються, що українські студенти гідно представлятимуть нашу державу на міжнародному рівні та покажуть найкращі результати.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL