Головна » Економіка » Меморандум з Крюківським заводом

Меморандум з Крюківським заводом

25.11.2016 в 08:35 переглядів: 289 коментарів: 0 Економіка
ПАТ Укрзалізниця підписала меморандум з Крюківським вагонобудівним заводом. Про це повідомив глава УЗ Войцех Балчун. "Це перше українське підприємство, з ким підписаний подібний документ. Для нас принципово важлива співпраця з українськими виробниками. Крюковська компанія, з її величезним досвідом, послужним списком і широкою номенклатурою продукції є для нас цікавим, перспективним партнером ", - написав Балчун у себе на сторінці в Фейсбук.

За його словами, на сьогодні УЗ має чітку стратегію і орієнтується на потреби клієнтів. "Це враховували, формуючи програму модернізації, будівництва та закупівлі рухомого складу. Підприємства Укрзалізниці, українські виробники здатні задовольнити певні нами пріоритети, працюючи на всю вітчизняну економіку ", - зазначив Балчун.

У документі зазначено, що ПАТ Укрзалізниця потребує оновлення рухомого складу. І є успішний багаторічний досвід співпраці з ПАТ КВБЗ по виготовленню як вантажних, так і пасажирських вагонів, відповідних українським і міжнародним стандартам. До того ж Крюківський вагонобудівний завод забезпечує високу локалізацію виробництва (60-80%), гарантує весь спектр послуг від розробки і випробувань техніки до її обслуговування і ремонту протягом усього життєвого циклу. КВБЗ готовий до впровадження передових технологій, в тому числі шляхом залучення провідних іноземних виробників для створення сучасного рухомого складу відповідно до технічного завдання Укрзалізниці.

За словами голови наглядової ради ПАТ КВБЗ Володимира Приходька, факт підписання Укрзалізницею меморандуму про співпрацю з українським виробником говорить сам за себе. "Ми завжди поруч, готові виконати всі замовлення Укрзалізниці як з поставки транспорту, так і з обслуговування нашої чи іншої техніки. Важливо, що ми стоїмо на порозі великих замовлень, про які заявила Укрзалізниця, готові бути виконавцями поставок вантажних і пасажирських вагонів, локомотивів і електровозів, готові забезпечити їх обслуговування і ремонт ", - підкреслив він.

КВБЗ є єдиним на пострадянському просторі підприємством, яке має налагоджене і діюче виробництво двох видів вагонів - пасажирських і вантажних (вагони-платформи, цистерни, вагони бункерного типу, піввагони). У 2015 році підприємство знизило випуск вантажних вагонів на 83% - до 410 од. У липні поточного року за результатами проведених тендерів Укрзалізниця уклала договори з КВБЗ про придбання 21 пасажирського вагона на 303,4 млн грн (у тому числі 13 вагонів-трансформерів).
http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL