Головна » Культура » Мені не довелося прогинатися

Мені не довелося прогинатися

29.12.2016 в 10:49 переглядів: 427 коментарів: 0 Культура
Українська співачка, суддя популярного вокального шоу "Голос країни" Тіна Кароль прокоментувала питання про гастролі на території Російської Федерації. Про свою позицію виконавиця розповіла журналістами порталу "КП в Україні".

Подібні питання співачці задавали і раніше. Тоді Кароль відповідала впевнено, що виступи на території країни-агресора недоречні, принаймні на даний момент. Через якийсь час журналісти знову поцікавилися, чи не змінила артиста свою позицію по відношенню до запрошень виступити в РФ, де поп-зірку дійсно люблять і чекають з гастролями.

"Я артист, який зумів поставити національні інтереси вище за власні. Я люблю свою країну, яка мене виростила. Цього року ми змогли зіграти в Україні 97 концертів, і мені не довелося прогинатися під мінливий світ, як співає Андрій Макаревич", - відповіла Кароль .

Співачка наголосила, що не має наміру ні з ким загравати

"Мої гастролі в Росії зараз недоречні, але коли-небудь настануть і інші часи. Я дуже сподіваюся, що Україна не стане розмінною монетою для тих, хто взяв на себе відповідальність навести порядок в нашій країні", - підсумувала вона. Як повідомляв "Обозреватель", українська телеведуча обурила мережі сюжетом на кремлівському каналі.

http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL