Головна » Економіка » Мережа сміється: в Росії зрізали асфальт, покладений перед приїздом імператора

Мережа сміється: в Росії зрізали асфальт, покладений перед приїздом імператора

04.05.2016 в 07:45 переглядів: 219 коментарів: 0 Економіка
На вулиці Островського в Казані сьогодні дорожніми службами був зрізаний свіжий асфальт.

Про це повідомляє «PRO Казань». Роботи чимало здивували городян: нове дорожнє покриття було укладено всього два тижні тому.

Покриття дороги на вулиці Островського було цілком стерпним, проте його вирішили відремонтувати до приїзду Володимира Путіна. Сьогодні асфальт між вулицями Луковського і Назарбаєва зняли.

Як пояснив інженер виробничо-технічного відділу ВАТ «Каздорстрой» Ренат Хабібрахманов, асфальт був покладений не за правилами, і його будуть доопрацьовувати.

«Якщо залишити два шари, як зараз, покриття буде недовговічним, - пояснив Ренат Хабібрахманов. - В даний момент верхня частина другого шару знімається, щоб матеріал ліг рівно, крім того, за тією ж технологією потрібно забезпечити ухил, знову-таки зробивши зріз.

І між укладанням кожного шару повинно пройти час. А то, що в цей момент приїжджав-їхав президент, просто збіг. Після укладання третього шару асфальту дорога буде рівною і гладкою, так що автомобілістам хвилюватися нема про що ».

Схожа ситуація сталася в наприкінці 2015 року в Читинській області. У селищі Благодатному зняли асфальт, в поспіху покладений до приїзду Володимира Путіна. «Асфальт був покладений нормально, але через те що терміни були стислі, вийшли просадки.

Верхній шар, де пішли тріщини, підрядник знімає і заново буде укладати асфальт. Протягом тижня, я думаю, роботи повинні завершитися », - так пояснив ситуацію головний інженер Служби єдиного замовника Костянтин Вижла.
Джерело:http://newsyou
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL