Головна » Економіка » Мільйон грн в кредит під заставу нерухомості на Прикарпатті пропонує ПриватБанк

Мільйон грн в кредит під заставу нерухомості на Прикарпатті пропонує ПриватБанк

13.04.2018 в 08:28 переглядів: 309 коментарів: 0 Економіка

В ПриватБанку запрацював новий продукт “Кредит під заставу нерухомості”. Нові можливості кредитування дозволять івано-франківцям та жителям області отримати готівку на будь-які цілі в кредит під заставу власної нерухомості. Нагадаємо, що влітку ПриватБанк відновив програму з іпотечного кредитування.

Буває, що терміново потрібна значна сума коштів на життєвоважливі цілі: навчання, ремонт, відпочинок, лікування, і вирішити такі питання допоможе власне житло. За даною програмою передбачено кредитування будь-яких потреб, а заставою може бути як квартира, так і будинок чи домоволодіння. Максимальна сума кредиту становить 1 млн грн, а мінімальна  – 100 тис. грн. Строк кредитування під заставу майна – до 5 років.

Для отримання кредиту під заставу прикарпатцям необхідно подати заявку за формою на офіційному сайті Банку, після надходження якої з клієнтом зв’яжеться відповідальний менеджер, що допоможе у підготовці документів. Варто зазначити, що даний кредит оформлюється у гривні, а сума кредиту складає до 50% від вартості нерухомості, згідно з оцінкою СОД.

Після одержання позитивного рішення банк гарантує повний юридичний супровід угоди і дотримання всіх законів України під час її укладення.

Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL