Головна » Економіка » Міненерго хоче забрати родовища - Укргазвидобування

Міненерго хоче забрати родовища - Укргазвидобування

27.09.2016 в 12:17 переглядів: 247 коментарів: 0 Економіка
Твердження Міненерго про незацікавленість приватних компаній в виснажених родовищах - неправдиві.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України пропонувало ПАТ Укргазвидобування виділити для роботи в рамках угоди про розподіл продукції найбільше родовище газу. Про це заявив глава правління Укргазвидобування Олег Прохоренко, повідомляє прес-служба НАК Нафтогаз України.

"Представники Міністерства та сам міністр пропонували нам виділити для СРП найбільше родовище Укргазвидобування. Вони говорили, що приватним виробникам нецікаві виснажені родовища ", - зазначив він.

У той же час, Прохоренко заявив, що ці твердження є неправдивими. Як приклад він наводить компанію Royal Dutch Shell, яка, за його словами, зацікавлена ​​в таких родовищах, як і багато інших компаній.

Прохоренко наголосив, що Укргазвидобування розглядає для укладання УРП родовища, які виснажені або містять важковидобувними газ.

Він зазначив, що найбільші родовища дають 80% видобутку газу. Тому заяви представників міністерств про те, щоб віддати найбільші родовища, з яких газ йде на потреби населення, насторожують керівництво Укргазвидобування.

"За час розробки і експлуатації основних родовищ, держава в особі Укргазвидобування вклало мільярди гривень в розвідку, пошук, розробку і експлуатацію", - підкреслив Прохоренко.

Керівник Укргазвидобування вважає, що спроби вивести ці родовища в УРП виглядають, як спроби отримати ресурс державних надр, без інвестицій в базову розвідку і розробку, так само, як виводилися свердловини в схемі спільної діяльності.

Також Прохоренко заявив, що після приведення ціни на газ Укргазвидобування до ринкового рівня, висновок великих основних родовищ в УРП втрачає економічний сенс.

"Саме з великих родовищ оплачується рента. Передача 5 великих родовищ - великий ризик для бюджету і функціонування системи субсидій ", - підсумував він.

Раніше повідомлялося про те, що Укргазвидобування розриває договори з усіма партнерами.
http://finance.bigmir.net/business
Важлива інформація:http://lingvoportal.blogspot.com
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL