Головна » Різні новини » Місто для Євробачення можуть визначити на наступному тижні

Місто для Євробачення можуть визначити на наступному тижні

12.08.2016 в 08:20 переглядів: 346 коментарів: 0 Різні новини
Місто, яке прийматиме "Євробачення-2017", можуть визначити до кінця наступного тижня. Про це ВВС Україна повідомив керівник Національної телерадіокомпанії Зураб Аласанія.

"Сподіваюся, що це буде на наступному тижні", - сказав Аласанія в коментарі ВВС Україна. Він зазначив, що організатори прагнули визначити господаря конкурсу до 1 серпня, але це "не було обов'язковим". "У нас було дуже багато питань до міст, і вони і залишаються", - зазначив глава НТКУ.

Він повідомив, що в Дніпрі не вистачає готелів, в Одесі є питання до аеропорту і стадіону "Чорноморець", а в Києві - до Міжнародного виставкового центру, який місто запропонувало в якості можливої ​​локації.

Крім того, до всіх трьох містах, які пройшли у фінал відбору, є питання про фінансові гарантії, додав Аласанія.

Як тільки міста відповідатимуть на всі питання і буде завершено збирання інформації, місто для конкурсу визначать, пояснив він.

"Я сподіваюся, наступного тижня ми віддамо все це на організаційний комітет, щоб він прийняв рішення по місту", - сказав глава НТКУ.

На заходи в рамках конкурсу "Євробачення-2017" уряд виділив Державному комітету телебачення і радіомовлення 450 млн грн з резервного фонду.

У 2005 році пісенний конкурс обійшовся Україні в 23 млн доларів (за нинішнім курсом це приблизно 450 млн грн). Про це ВВС Україна розповів тодішній організатор Євробачення в Україні Тарас Стецьків.
http://news.bigmir.net
Фотографії по темі
Читайте також:
Комментарії 0
avatar
Copyright © 2016 INFOPORTAL